TurkNet vs. Milenicom

humingbirdie

Centipat
Makaleler
7
NetSpeed kullanıyorum ve fiyat avantajını kaybettiği için farklı firmaya geçmeyi düşünüyorum. İki firma da fiyat olarak aynı. Sadece 1 ay ücretsiz kullanmış olacağım. Sizce nedenleri ile birlikte hangi firma?

Rennes

Picopat
Yer
Allah'ın bile unuttuğu yer Esenyurt
Millenicom al daha iyi olur bir sorun olursa sor yardımcı olurum.

Fapdullah

Centipat
Makaleler
1
Yer
Çok Amaçlı Odam
TurkNet kullanıyorum şuan bir sıkıntısı henüz görmedim. Hat taşıma sırasında sıkıntı olmazsa,altyapı iyiyse geçebilirsiniz. İsterseniz davet kodumu paylaşabilirim 1 ay ücretsiz kullanırız.

Rennes

Picopat
Yer
TurkNet kullanıyorum şuan bir sıkıntısı henüz görmedim. Hat taşıma sırasında sıkıntı olmazsa,altyapı iyiyse geçebilirsiniz. İsterseniz davet kodumu paylaşabilirim 1 ay ücretsiz kullanırız.
TürkNet sıkıntılı bir firma. Kaç kişi bundan neler çekti de hâlâ kurtulamadı.

EFO

Picopat
TurkNet fiber kullanıyorum 130 ile 160 mbps arası hız alıyorum gayet memnunum fiyatı cezbedici.

Rennes

Picopat
Yer
Ben henüz bir sorun görmedim. Her firmada sıkıntılar olabiliyor.
Evet ama diğer firmalarda 1 ise TurkNet'te 100 oluyor. Kullananların %90'ı sıkıntı da ve biz TurkNet'i Gigafiber ya da YAPA altyapısı olmadığı sürece önermiyoruz.

Ulunay

Kilopat
Makaleler
6
TurkNet'in telefonla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri yok ve arıza olması durumunda çözülmesi uzun sürebiliyor. Bunun riskini alıp almamak size kalmış.

Fapdullah

Centipat
Makaleler
1
Yer
Çok Amaçlı Odam
Evet ama diğer firmalarda 1 ise TurkNet'te 100 oluyor. Kullananların %90'ı sıkıntı da ve biz TurkNet'i Gigafiber ya da YAPA altyapısı olmadığı sürece önermiyoruz.
YAPA mevcut değil oturduğum yerde VAE kullanıyorum bakalım sıkıntı yaşamam umarım diyelim o zaman.

Yukarı