TurkNet vs Millenicom vs NetSpeed

Bugün kayıt oldum da ben. Size kaç günde evrakları yolladılar imzalamak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler eğer karar verebilirsem kullanırım.
Hangisine geçmek isterseniz onun için kod bıraktım yorumlara. Hayrlısı olsun inşallah.
Ayrıca Türknet kullanan yakın arkadaşın yada akraban var ise sana kod göndersinler. Gönderen ve kodu kullanan 1 ay ücretsiz internet kullanıyor.
Ben gönderdim arkadaşa.
Açtığın arıza kaydı ile sana uygulama, mail ve telefon yolu ile ulaşılıp bilgi verilip bilgi alınıyor. Daha ne istiyorsunuz ben onu anlamadım? Çıldırmalık :) :)
Sizi bu kadar ilgilendiren ne? Ben Türk Net kullanırken yaşadığım sıkıntı buydu ve bende bunu dile getirdim. Türk Net'in CEO'su senin kadar savunmaz be.

5ghz destekli bir vdsl modem almak da istiyorum ayrıca. Türknet'in verdiği Zyxel VMG3625-T50B
nasıldır kullanan var mı ? Başka modem tavsiyeleri de alabilirim.

Hangisine geçmek isterseniz onun için kod bıraktım yorumlara. Hayrlısı olsun inşallah.

Ben gönderdim arkadaşa.

Sizi bu kadar ilgilendiren ne? Ben Türk Net kullanırken yaşadığım sıkıntı buydu ve bende bunu dile getirdim. Türk Net'in CEO'su senin kadar savunmaz be.
Hahahaha neden çıldırdın ki? Arıza kaydı oluşturuyorsun ve seni arıyorlar? İstemiyorsan seçeneklerden telefon ile bilgi almayı kapatabilirdin. Tabi İQ meselesi. Senide zorda bırakmayayım iyi forumlar.

5ghz destekli bir vdsl modem almak da istiyorum ayrıca. Türknet'in verdiği Zyxel VMG3625-T50B
nasıldır kullanan var mı ? Başka modem tavsiyeleri de alabilirim.
Hocam bende TP-Link VR400 modem var ve ben memnunum. 5Ghz bandı da var. Ayrıca misafir kullanıcılar için de çift bant desteği var. Ben zamanında 508 TL'ye almıştım. Şimdi biraz yükselmiş fiyatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı