TurkNet vs Netspeed

alismloztrk

Femtopat
Daha fazla  
Şu anda Superonline kullanmaktayım. 24 Mbps indirme ve 5 Mbps yükleme alıyorum. Kopma vs yaşamıyorum. Yarın başka bir firmaya geçiş yapmayı düşünüyorum.

Aklımda iki firma var; biri TurkNet, diğeri Netspeed. Kullanan arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim. Merak ettiğim, şu an Superonline'da hızım 24 fakat kopma yavaşlama vs. olmuyor, bu alacaklarımda 100 Mbps'ye yakın acaba kopma ve yavaşlama yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben netspeed önermiyorum. Gerçi son 3 aya kadar güzeldi fakat son aylarda internette çok fazla kısa süreli kopmalar oluyor imkan bulursam en yakın zamanda değiştireceğim.

Ben Türk Net kullanıyorum dostum valla şöyle söyleyeyim 10 numara internet daha hiç problem yaşamadım maşallah. İnşallah da yaşamam. Kesinlikle tavsiye ederim. 100 Mbps gösteriyor alt yapım ama arada sırada 150 ye çıkıyor. Türk netin en iyi yanları sınırlama yok yani senin alt yapın ne kadarı destekliyorsa onu sağlıyor ve internet yoğunluğu az ise daha da artabiliyor. Taahhüdü yok, modem ücretsizdi yani bana öyle yaptılar sana ne olur bilmiyorum, modem kurulumu için ücretsiz kodu veriyorlar zaten sitede. Kısacası gayet güzel sabit fiyat 100 Tl.
Burdan bak istersen alt yapın nasıl. İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet

Her halukarda 100mb/s daha iyi. Kisa ip, uzun ipten daha saglamdir diye dusunme. Ama su anki performans ve ping degerleriyle problem yasamiyorsan gereginden fazla para odemene gerek yok. Alt yapini ve port sorgulamalarini vs. yaparak daha iyi ogrenebilirsin. Mumkunse iletisime gec. Netspeed Turknet

Geri
Yukarı