Netspeed vs TurkNet

MrMancini

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Gelsenkirchen
Arkadaşlar merhaba, biliyorum bu tarz konular daha önce kaç kere açıldı ama herkes başka bir şey dediğinden dolayı karar veremiyorum. Bu ayın sonunda TT ile olan sözleşmem bitiyor ve yeni bir ISS'ye geçmeyi planlıyorum. Şu anda boş port gözükmüyor o yüzden de direkt geçiş yapmayı düşünüyorum. Son ay olduğundan ne kadar cayma bedeli çıkar bilemiyorum.

Daha önceden altyapı sorgulaması yaptığımda 50 Megabite kadar alabileceğim gözüküyordu. Forumda TurkNet'in de Netspeed'in de artı ve eksilerini gördüm ama karar veremedim. Bana neden TurkNet neden Netspeed olduğunu söyler misiniz?

Arkadaşlar merhaba, biliyorum bu tarz konular daha önce kaç kere açıldı ama herkes başka bir şey dediğinden dolayı karar veremiyorum. Bu ayın sonunda TT ile olan sözleşmem bitiyor ve yeni bir ISS'ye geçmeyi planlıyorum. Şu anda boş port gözükmüyor o yüzden de direkt geçiş yapmayı düşünüyorum. Son ay olduğundan ne kadar cayma bedeli çıkar bilemiyorum.

Daha önceden altyapı sorgulaması yaptığımda 50 megabite kadar alabileceğim gözüküyordu. Forumda TurkNet'in de Netspeed'in de artı ve eksilerini gördüm ama karar veremedim. Bana neden TurkNet neden Netspeed olduğunu söyler misiniz?

TurkNet, asla bir kopma yaşanmıyor. Eğer altyapı yapılırsa aynı fiyattan yükseliyor hızınız kendi kendine.

Hocam müşteri hizmetleri açısından iyi değil diye duydum.

Şu anda kadar küçük problemler yaşadım. Onları da uygulama üzerinden çözdüm ben. Bence müşteri hizmetleri gayet iyi, zaten gerek olmuyor hiç.

2 yıldır Netspeed kullanıyorum, yanlış hatırlamıyorsam bir kere küçük bir sorun yaşayıp talep oluşturmuştum hemen de çözülmüştü. Bunun öncesinde TT kullanırken ara sıra kopmalar yaşanıyordu, şu an en son ne zaman bağlantı sorunu yaşadım hatırlamıyorum. Zaten taahhüt yok, deneyebilirsiniz.

2 yıldır Netspeed kullanıyorum, yanlış hatırlamıyorsam bir kere küçük bir sorun yaşayıp talep oluşturmuştum hemen de çözülmüştü. Bunun öncesinde TT kullanırken ara sıra kopmalar yaşanıyordu, şu an en son ne zaman bağlantı sorunu yaşadım hatırlamıyorum. Zaten taahhüt yok, deneyebilirsiniz.
Teşekkür ederim. Araştıracağım.

Geri
Yukarı