TurkNet vs Netspeed

YEV0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, TT'ye veda etmek istiyorum. Yüksek fiyattan dolayı TurkNet ve Netspeed arasında kaldım. Netspeed daha ucuz ama TurkNet'in Ankara'da pop noktasının olduğunu gördüm fakat TurkNet bana pop verecek mi bilmiyorum sizce TurkNet'i mi tercih etmeliyim Netspeed'i mi?

Dosya Ekleri

• DFB455F1-4EF8-414A-B7C8-E657810C0DEE.png
    DFB455F1-4EF8-414A-B7C8-E657810C0DEE.png
    174,2 KB · Görüntüleme: 83
  • 69F04505-37A0-442F-BC1A-80189D22E1F1.png
    69F04505-37A0-442F-BC1A-80189D22E1F1.png
    115,7 KB · Görüntüleme: 87
Merhaba arkadaşlar, TT'ye veda etmek istiyorum. Yüksek fiyattan dolayı TurkNet ve Netspeed arasında kaldım. Netspeed daha ucuz ama TurkNet'in Ankara'da pop noktasının olduğunu gördüm fakat TurkNet bana pop verecek mi bilmiyorum sizce TurkNet'i mi tercih etmeliyim Netspeed'i mi?
Netspeed i bilmiyorum ama Turknet i tavsiye etmem şahsen. Millenicom dayım 26 Şubattan beri. 1 kere bile kopma yada hız düşüklüğü yaşamadım. Üstüne de taahhüt bile verdim 12 aylık

Türkneti tavsiye ederim. Sabit fiyata sabit hız veriyorlar. Şuanda kullanıyorum.

TurkNet'i 3 yıldır kullanıyorum. 1 kere bile kopma sorunu yaşamadım. Gece 4-5 gibi çalışma yapılacağı zaman SMS atıyorlar önceden bilgilendiriyorlar, çalışma saatleri sırasında gidiyor. O saatler zaten uyuyor oluyorum genellikle.

İkisini de kullanmış biri olarak Netspeed öneririm. Üstelik aylık 16 TL fark ile aynı paketi alıyorsunuz. Zaten taahhütsüz beğenmediğiniz zaman değiştirirsiniz.
Bu firmalara ek olarak Millenicom'u da öneririm. 100 Mbps hızı 124 TL'ye veriyor.
Türknet'te ben baya sorun yaşamıştım ama konumdan konuma değişebiliyor tabi ön yargılı olmamak lazım.

2018'den beri TurkNet kullanıyorum, son zamanlarda başta hız düşmesi sorunu olmak üzere ve diğer hiçbir soruna çözüm bulmuyorlar, topu hep Türk Telekom'a atıyorlar.

Netspeed kaliteyi düzeltti, altyapı iyiyse kopmaz. Orada yazan hız önemli değil, onu her firma desteklediği kadarını verir ama önemli olan arıza durumunda muhatap bulma ve kopma sorunu olmaması. TürkNet müşteri hizmetleri yok, abone oluncaya kadar peşinden ayrılmazlar ama abone olduktan sonra yalnızsın. TürkNet'in kendi altyapısı yoksa sakın bulaşmayın. Netspeed parasına göre göz ardı edilebilir ve sorunu geçen yıllara göre iyileştirme yapmışlar.

2018'den beri TurkNet kullanıyorum, son zamanlarda başta hız düşmesi sorunu olmak üzere ve diğer hiçbir soruna çözüm bulmuyorlar, topu hep Türk Telekom'a atıyorlar.
Turknet Forum da bu sorunlar ile ilgili yüzlerce konu var. Orada Enes Furkan Gül diye bir Türknet çalışanı var. Ondan başka da kendini paralayan yok zaten

Geri
Yukarı