TurkNet vs Netspeed

stoxienN

Centipat
İkisi arasında kaldım. Hangisini almam gerek? TurkNet'in yorumları pek iyi değil, sorun çıkarır mı? Netspeed'i de bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20231107_221114.jpg
    IMG_20231107_221114.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20231107_221104.jpg
    IMG_20231107_221104.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 73
TurkNet'in yorumları pek iyi değil, sorun çıkarır mı?
İyi yorumlar için gidip de ŞikayetVar sitesine baktıysanız yorumların iyi olmaması gayet doğal :D Çok fazla online oyun oynuyorsanız TurkNet'i seçin yurt dışı çıkışları daha iyi bu yüzden daha iyi ping değerleri var.

Hiçbir zaman 100mbps olmuyor işte o hız.

İkisi arasında kaldım. Hangisini almam gerek? TurkNet'in yorumları pek iyi değil, sorun çıkarır mı? Netspeed'i de bilmiyorum.
Fiber 100 megabit TurkNet internet kullanıyorum. Mükemmel bir hız alıyordum ancak niyeyse şuanda arada gidip geliyor. İndirme hızlarının ani düşüşler oluyor ama hız konusunda memnunuz.

İyi yorumlar için gidip de Şikayetvar sitesine baktıysanız yorumların iyi olmaması gayet doğal :D çok fazla Online oyun oynuyorsanız TurkNet'i seçin yurt dışı çıkışları daha iyi bu yüzden daha iyi ping değerleri var.

Müşteri hizmetleri açısından kötü yorumları vardı oyun fazla oynarım fakat aman aman ping değerleri çıkarmadığı sürece sorun olmaz.

Uzun süredir Netspeed kullanmaktayım. Son 2-3 aydır da fiber altyapısını kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim. Müşteri Hizmetleri de cidden ilgili ve ulaşması kolay. Upload hızı ise 15-22 arasında değişiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    53,3 KB · Görüntüleme: 44

Geri
Yukarı