TurkNet vs Netspeed

Murat başar

Decapat
Daha fazla  
TTNET aboneliğim dolmak üzere altyapım 64 Mbps'e kadar VDSL destekliyor. Buna gore ne önerirsiniz? TTNET yeni tarife için minimum200 TL'lik teklifte bulundu. Yardım lazım TurkNet ve Netspeed nasıldır?

TurkNette müşteri hizmetleri ulaşılmıyor ne yazık ki. Destek kaydı açıyorsun o kadar. Sıkıntı yaşadığın zaman karşında ulaşabileceğin biri yok. Destek kaydı ile dönüyor herşey. Netspeed kullanmadım bilmiyorum.
5 yıldır Turknet kullanıcısıyım. 3-4 kez kesinti yaşadım, Turk Telekom alt yapı çalışması kaynaklı hepsi de. Bunlar dışında durduk yere internetim falan gitmedi hiç. Memnunum kısaca.

Fiyat olarak pek fark yok gibi peki satış sonrası hizmet nasıl acaba müşteri hizmetleri vs.
Turknet mükemmel müşteri hizmetleri var. Beni arayın diye not bırakıyorsun 10 dakikaya arıyorlar. Taahhüt olmaması da çok iyi. TTnetle fiyat farkı yok demişsiniz ama taahhüt büyük sorumluluk.

Müşteri hizmetleri açısından uygun fiyattan satış yapan Netspeed, Millenicom ve şu an kullanmakta olduğum g***rnet sağlayıcılarını tecrübe etme imkanım oldu. Millenicom'da bana özel bir indirim yapılmıştı piyasaya göre uygun fiyattan kullanmıştım. Netspeed'de çok sorun yaşamadım ama hız düşüklüğü yaşamıştım ve bunu çözememişlerdi. Fiyatları da arttığı için g***rnet'e geçtim. WhatsApp üzerinden birebir şekilde ilgileniyorlar yani otomatik bir mesaj sistemi yok bana göre böyle olması güzel. Aynı şekilde çağrı hattı da var tabii.

TurkNet mükemmel müşteri hizmetleri var. Beni arayın diye not bırakıyorsun 10 dakikaya arıyorlar. Taahhüt olmaması da çok iyi. TTNET'le fiyat farkı yok demişsiniz ama taahhüt büyük sorumluluk.

Bunun tam aksini söyleyen çok kişi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
TTnet altyapısı kullanıyorum eskiden bir sorun olduğunda direk çözüme ulaşırdı şimdi ping mi dersin hızın çeyreğe düşmesi mi dersin tonla. Tamam TTnet altyapısı ama ben sana para veriyorum sen çöz diye. Ulaşamıyorsun Turknet müşteri hizmetlerine.

TurkNet mükemmel müşteri hizmetleri var. Beni arayın diye not bırakıyorsun 10 dakikaya arıyorlar. Taahhüt olmaması da çok iyi. TTNET'le fiyat farkı yok demişsiniz ama taahhüt büyük sorumluluk.

Netspeed ile TurkNet arasında fark yok demek istemiştim

TurkNet veya Netspeed kullanlardan referans numarası alabilir miyim illa scicem bitanesini ona göre kullanırım isteyen olursa

Müşteri hizmetleri açısından uygun fiyattan satış yapan Netspeed, Millenicom ve şu an kullanmakta olduğum g***rnet sağlayıcılarını tecrübe etme imkanım oldu. Millenicom'da bana özel bir indirim yapılmıştı piyasaya göre uygun fiyattan kullanmıştım. Netspeed'de çok sorun yaşamadım ama hız düşüklüğü yaşamıştım ve bunu çözememişlerdi. Fiyatları da arttığı için g***rnet'e geçtim. WhatsApp üzerinden birebir şekilde ilgileniyorlar yani otomatik bir mesaj sistemi yok bana göre böyle olması güzel. Aynı şekilde çağrı hattı da var tabii.

Bunun tam aksini söyleyen çok kişi var.
Binaya yeni internet hattı çekildi 2 gün önce, Türkneti arayım arayım diyorum fırsat bulamıyorum, şimdi Turknete destek kaydı atalım. Bakalım ne zaman arayacaklar ? Hep beraber test edelim. 14:22'de kayıt açtım. Bakalım ne zaman arayacaklar.
Ekran görüntüsü 2022-10-04 142257.jpg

Peki paket olarak ne seçmeliyim şu an yaklaşık 50 Mbps kadar almaktayım. Netspeed'de 35 ve 100'luk var hangisini seçmem mantıklı olur

Binaya yeni internet hattı çekildi 2 gün önce, Türkneti arayım arayım diyorum fırsat bulamıyorum, şimdi Turknete destek kaydı atalım. Bakalım ne zaman arayacaklar ? Hep beraber test edelim. 14:22'de kayıt açtım. Bakalım ne zaman arayacaklar.Eki Görüntüle 1535290
bekliyoruz :)

Geri
Yukarı