Turknet vs Netspeed

MrLupin

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hayırlı günler. Öncelikle ben eve internet bağlayacaktım. Netspeed'e bu yeni fiyatlar öncesindeki 35mbps'lik paketine geçmeyi düşünüyordum. Ama nasip olmadı, yetişemedim. Şimdi 76 TL oldu. Turknet'le aynı fiyata denk geliyor. Ama Türknet'ten çok şikayet geliyor. Şimdi ben hangisini tercih etmeliyim arada kaldım. Aklımda hala Netspeed var. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Netspeed'i Turknet'in güncellenmiş hali olarak görüyorum. Müşteri hizmetlerinde toplasan 6-7 kişi anca vardır ama çok ilgililer. Turknet'ten çok daha iyi müşteri hizmeti olduğu kesin. Açıkçası aralık ayında bende Superonline'den Netspeed' geçeceğim.

TürkNet ile neredeyse aynı diyorlar, tek farkı derdini telefonda dinleyen birilerinin olması. Bilemiyorum, ben TürkNet'teyim büyük sorunlar yaşasam da biraz üsteleyerek çözdürebildim. Netspeed grubunda da gördüğüm kadarıyla TürkNet'te olan sorunlar onlarda da yaşanıyor. Netspeedde taahhüt olayı var sanırım TürkNet'in iyi yanı onlarda taahhüt yok. Açıkçası karar senin bu noktada.

Eğer TürkNet'e geçersen bir ay ücretsiz kullanman için davet kodu vereyim istersen kullanır aboneliğinin 2. ayını bedava kullanırsın.
TurkNet Davet Kodu: CQC74EA17AUY

TürkNet ile neredeyse aynı diyorlar, tek farkı derdini telefonda dinleyen birilerinin olması. Bilemiyorum, ben TürkNet'teyim büyük sorunlar yaşasam da biraz üsteleyerek çözdürebildim. Netspeed grubunda da gördüğüm kadarıyla TürkNet'te olan sorunlar onlarda da yaşanıyor. Netspeedde taahhüt olayı var sanırım TürkNet'in iyi yanı onlarda taahhüt yok. Açıkçası karar senin bu noktada.

Eğer TürkNet'e geçersen bir ay ücretsiz kullanman için davet kodu vereyim istersen kullanır aboneliğinin 2. ayını bedava kullanırsın.
Netspeed kullanıyorum taahhüt yok yanlış bilgilendirme yapmayın.

Hemen çıkar hemen kâr gütme çabaları. Arkadaşımız ne sormuş sen gelmiş davet kodu atıyorsun. Niye yazmıyorsun senin üzerinden bende bedava bir ay kullanacağım diye.

Sanırım dedim öyle değil mi ? Ayrıca taahhüt te varmış belki sen taahhütsüz kullanıyor olabilirsin.
VDSL Tarifeler - Netspeed İnternet Bak mesela burada 12 Ay kalma sözünüze diyor yani taahhüt var ha isteyene vardır o ayrı bir olay sonuçta var!
O bahsettiğin 12 ay sabit fiyat garantisidir. Taahhüt değil.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı