TurkNet yapa düşük hız

TurkNet'te komşularının altyapısını sorgula büyük ihtimal onlarda yapa gösteriyordur. Orada 20-25 Mbps çıkıyorsa.

NetSpeed üzerinden bir sorgu yap kendi altyapının.

TurkNet'te komşularının altyapısını sorgula büyük ihtimal onlarda yapa gösteriyordur. Orada 20-25 Mbps çıkıyorsa.

863 metre gösteriyor.

1628501377604.png

sa.png

Evimin 100metreden az ilerisinde saha dolabı var, hatta yeni yapıldı yaklaşık bir yıl doldu ama benim santrale uzaklığım hala 800metre diyor. Merkezdeki dolaba bağlıyım herhalde.
Bir de TurkNet'te komşuların interneti sorgular mısın?

VAE altyapısında ADSL altyapı verirler.

Ekledim 16Mbps diyor. ADSL.

Evimin 100metreden az ilerisinde saha dolabı var, hatta yeni yapıldı yaklaşık bir yıl doldu ama benim santrale uzaklığım hala 800metre diyor. Merkezdeki dolaba bağlıyım herhalde.

Ekledim 16Mbps diyor. ADSL.
Telekom'un ilçe müdürlüğüne git en yakın saha dolabına bağlanmak istediğini söyle. Büyük ihtimalle VAE altyapısına geçiş yapman zor olur TurkNet'te. Bu yüzden başka firmalar bakman daha iyi olur.

Geri
Yukarı