Turknet YAPA ve hat değerleri

Berkay Uzun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar hattımı VAE'den YAPA'ya geçirdim, internet hızımda 2 mbps artış oldu sadece. Hala ADSL olarak gözüküyor, modemim de en fazla ADSL destekliyor. Sizce VDSL modem alsam hızım artar mı?
Modemim: Airties 5453

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hattımı VAE'den YAPA'ya geçirdim, internet hızımda 2 mbps artış oldu sadece. Hala ADSL olarak gözüküyor, modemim de en fazla ADSL destekliyor. Sizce VDSL modem alsam hızım artar mı?
Modemim: Airties 5453

Eki Görüntüle 323755Eki Görüntüle 323756
Dediğim şeyleri deneyin;

Turknet'in sayfasından Online İşlemler bölümüne girin ve bilgilerinizi yazıp sisteme girin ardından "Paket & Kullanım" yazan yere tıklayıp Paket yükseltmeye basın.

Dediğim şeyleri deneyin;

Turknet'in sayfasından Online İşlemler bölümüne girin ve bilgilerinizi yazıp sisteme girin ardından "Paket & Kullanım" yazan yere tıklayıp Paket yükseltmeye basın.
Bu dediğinizi yaptığım zaman beni VAE'den YAPA'ya geçirdi. Şuanda en iyi yararlanabileceğim paket bu olarak gözüküyor.
Eğer sinyal ADSL ise VDSL modem almanız bir şey ifade etmeyecektir.
Merak ettiğim birşey var, sinyali VDSL'e alsalar SNR değerlerim değişir mi?
Ne kadar hız alabileceğinizi sitesinden sorgulayın.
Zaten aboneyken hız sorgulayamıyorsunuz. Apartmanımda farklı bir daire için sorguladığım zaman 13 MBPS gözüküyor oysaki ben zaten 19 MBPS alıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı