TurkNet yeni aktif olmasına rağmen port bulunmuyor

Arda Uzun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 4 hafta önce binama fiber kutusu geldi Türk Telekom tarafından ve benim Vodafone da aktif olarak 2 yıllık tahüütüm var ve bitmek üzere. Neyse 2 haftadır her gün fiber aktifleşti mi diye bakarken en sonunda şu an aktifleşti. Türk Telekom'ün sitesinde ve benzeri diğer sitelerde aktif ancak kendi isteğimle TurkNet'e geçmek istiyorum ve port bulunmamakta diyor. Kutu yeni takıldı ve port yok diyor. TurkNet benimle iletişime gecti ve bir çözüme ulaşamadık. Buradan yardım bulmayı ümit ediyorum, ekte diğer sorgular var. Bir de abone ol deyip internetim var deyince başka bir hata veriyor oda ekte var ona rağmen fiber gozukmuyor. Altyapı sorgulamada port yok diyor.

Dosya Ekleri

• kafgbf.jpg
    kafgbf.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20230107_160243_Chrome.jpg
    Screenshot_20230107_160243_Chrome.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20230106_145059_Chrome.jpg
    Screenshot_20230106_145059_Chrome.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20230106_165928_Chrome.jpg
    Screenshot_20230106_165928_Chrome.jpg
    353 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20230107_165808_Chrome.jpg
    Screenshot_20230107_165808_Chrome.jpg
    251,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, 4 hafta önce binama fiber kutusu geldi Türk Telekom tarafından ve benim Vodafone da aktif olarak 2 yıllık tahüütüm var ve bitmek üzere. Neyse 2 haftadır her gün fiber aktifleşti mi diye bakarken en sonunda şu an aktifleşti. Türk Telekom'ün sitesinde ve benzeri diğer sitelerde aktif ancak kendi isteğimle TurkNet'e geçmek istiyorum ve port bulunmamakta diyor. Kutu yeni takıldı ve port yok diyor. TurkNet benimle iletişime gecti ve bir çözüme ulaşamadık. Buradan yardım bulmayı ümit ediyorum, ekte diğer sorgular var. Bir de abone ol deyip internetim var deyince başka bir hata veriyor oda ekte var ona rağmen fiber gozukmuyor. Altyapı sorgulamada port yok diyor.
Merhaba, özel mesaj üzerinden sizinle iletişime geçtim.

Merhaba, sorunumuzu hala çözemedik bu konuyla ilgili bilgili olan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Merhaba, sorunumuzu hala çözemedik bu konuyla ilgili bilgili olan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Altyapı gözükmemesinin sebebi Türk Telekom kaynaklı. Aynı sıkıntı bende de var Twitter'dan CEO'nun postuna yorum atmıştım Türk Telekom destek arayıp halletmişti. Fakat hallettikten 2-3 gün sonra tekrardan aynı sıkıntı oldu. Aktif internet kullanabiliyorum fakat altyapım gözükmüyor.

Altyapı gözükmemesinin sebebi Türk Telekom kaynaklı. Aynı sıkıntı bende de var Twitter'dan CEO'nun postuna yorum atmıştım Türk Telekom destek arayıp halletmişti. Fakat hallettikten 2-3 gün sonra tekrardan aynı sıkıntı oldu. Aktif internet kullanabiliyorum fakat altyapım gözükmüyor.

Ancak yerleşik operatörü aradığımda bizde sorun yok diyor dediğiniz gibide yaptım saat 5 de altyapı gözüktü 6.30 da geri gitti. Malesefef gözükmedende başvuru yapamıyorum.

Ancak yerleşik operatörü aradığımda bizde sorun yok diyor dediğiniz gibide yaptım saat 5 de altyapı gözüktü 6.30 da geri gitti. Maalesefef gözükmedende başvuru yapamıyorum.

Yani demem o ki sorun Türk Telekom kaynaklı, çünkü altyapı sisteminde gözükmeniz lazım yoksa olmuyor. Tekrardan yazın kendilerine, BTK ve CİMER gibi platformlara da yazabilirsiniz, ama ilk olarak tekrardan Twitter'dan yoklayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı