TürkNet altyapı var olmasına rağmen yok görünüyor

Hocam şimdi Türk Telekom'un kendi sitesinden sorguladım. Fiber internet alaniliyoruz. Fiber altyapıda gözüküyoruz. Acaba.

@Yunusemre0101 arkadaşın dediği olabilir mi? Eski altyapayımı söylediler.​

Olabilir hocam bende de fibernet gözüküyor ama o fiber dediği fttn/fttc yani saha dolabına kadar fiber. Yani diğer adıyla VDSL2.

Olabilir hocam bende de fibernet gözüküyor ama o fiber dediği fttn/fttc yani saha dolabına kadar fiber. Yani diğer adıyla VDSL2.

Hocam saha dolabı ne bilmiyorum iyice kafam karıştı. Zaten ben oraya tam daire adresini girdim saha dolabını niye hesaplasın ki?

Hocam saha dolabı ne bilmiyorum iyice kafam karıştı. Zaten ben oraya tam daire adresini girdim saha dolabını niye hesaplasın ki?

Sizin internetin bağlı olduğu saha dolabı 162 metre uzaklıktaymış. Ve internet saha dolabına kadar fiber kabloyla geldiğinden sonra evinize kadar fiber ile geldiğinden fiber diyorlar pazarlama taktiği olarak. Ama aslında saha dolabına kadar fiberin adı VDSL2'dir. Saha dolabı da şu, santralden gelen kabloların mahallenize ya da sokağınıza dağıtılmadan önce bağlanan yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı