TurkNet yeni port açılmış ona geçmemi söylüyor ve benden para istiyor

Bby klamar

Centipat
Daha fazla  
Bugün TurkNet'ten aradılar bolgenızde yeni port açıldı diye normalde 2012 kurulan portu kullanıyormuşuz sımdı yeni port açılınca eski port yavaslıyormus yani yeni porta geçmemizi söyledi ve 2000 TL gibi bir fiyat istedi geçiş için ınternet paketininde fiyatını degısecegını söyledi.

Konu hakkında bılgısı olan var mı ben pek anlamamadım.

Bugün TurkNet'ten aradılar bolgenızde yeni port açıldı diye normalde 2012 kurulan portu kullanıyormuşuz sımdı yeni port açılınca eski port yavaslıyormus yani yeni porta geçmemizi söyledi ve 2000 TL gibi bir fiyat istedi geçiş için ınternet paketininde fiyatını degısecegını söyledi.

Konu hakkında bılgısı olan var mı ben pek anlamamadım.

Hayır hocam değiştirmeyin hiçbir farkı olmuyacakır para koparmaya çalışıyorlar akıllarınca.

Arayan kadın dedi ki internetiniz yavaslacak sonradan geçemezsiniz.

Dostum aynı olayı yaşadım geçmedim ve modem arayüzünden hızımı sabitlediler arayıp arıza kaydı oluşturdum geldiklerinde modemde sıkıntı olduğunu söylediler yani hepsi farklı bir şey söylüyordu port değişmeyince modemde neden sorun olsun. Taahadüt üm bitince Turkcell'e geçtim şu an sıkıntısız kullanıyorum.

Dostum aynı olayı yaşadım geçmedim ve modem arayüzünden hızımı sabitlediler arayıp arıza kaydı oluşturdum geldiklerinde modemde sıkıntı olduğunu söylediler yani hepsi farklı bir şey söylüyordu port değişmeyince modemde neden sorun olsun. Taahadüt üm bitince Turkcell'e geçtim şu an sıkıntısız kullanıyorum.
Bıde arayan numara internette dolandırıcı diyorlar 0216 221 0817 bu numara

Ararsa acmayacağım eğer ınternette sorun olursa bende Superonline geçerim memnun musunuz peki Superonline'dan.

Şu anlık memnunum 25Mbps paket kullanıyorum fiber altyapım var ama fiber dışında altyapın VDSL veya ADSL ise çok önermem Superonline ama fiberde mükemmel hizmet veriyorlar.

Evet kardeşim PTT kargo aç kapıyı. Sizi arayıp şu firmadanız bu firmadanız diyen özel numaralara niye inanıyorsunuz kardeşim ? 444'lü resmi numaralar dışında hiçbir numarayı ciddiye almayın. Büyük ihtimalle o 2000₺ isteyen arkadaşlarda dolandırıcıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı