TurkNet yerine ISS önerisi

Serdar Özgen

Femtopat
Daha fazla  
Malum TurkNet 250 TL oldu arkadaşlar artık başka ISS arıyorum. Aklımda 2 sağlayıcı var: Biri GIBIRNet, diğeri Millenicom. Kullananlar varsa tavsiyenizi bekliyorum.

GIBIRNET'e bakma bile forumda yasaklı zaten. Netspeed öneririm.

GIBIRNet'e bakma bile forumda yasaklı zaten. Netspeed öneririm.

Neden yasaklı?

Her biri teker teker zam yapacak, defalarca gördük bunu. Sırf sıkıntı fiyat ise ve memnunsanız değiştirmemenizi tavsiye ederim. Tabii başka sıkıntılar vs varsa veya değiştirmek istiyorsanız Netspeed'i tavsiye ederim ben de.

@Tesla Bobini Ben de hali hazırda Turknet kullanıyorum. 10 aylık plana 199TL teklifi cazip geliyor aslında. Yukarıda arkadaşın da belirttiği üzere bu firmaların hepsi kendi altyapısı dışındaki interneti TT altyapısından sağlıyor. Yani TT'nin yaptığı zam hepsine yapılıyor. Aynı oranda olmasa da hepsine bir zam söz konusu olacaktır 1-2 ay içerisinde. Öngörüşüm Netspeed'in 160TL'den 190-200TL bandında çıkması. Bu durumda Turknet'ten Netspeed'e geçmek ne kadar mantıklı? Özellikle kullandığı hizmetten şuan memnun olan biri için...

@Tesla Bobini Ben de hali hazırda Turknet kullanıyorum. 10 aylık plana 199TL teklifi cazip geliyor aslında. Yukarıda arkadaşın da belirttiği üzere bu firmaların hepsi kendi altyapısı dışındaki interneti TT altyapısından sağlıyor. Yani TT'nin yaptığı zam hepsine yapılıyor. Aynı oranda olmasa da hepsine bir zam söz konusu olacaktır 1-2 ay içerisinde. Öngörüşüm Netspeed'in 160TL'den 190-200TL bandında çıkması. Bu durumda Turknet'ten Netspeed'e geçmek ne kadar mantıklı? Özellikle kullandığı hizmetten şuan memnun olan biri için...
200 TL de olsa Netspeed, Türknet'ten daha mantıklı hatta aynı fiyat olsa bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı