TurkNet yine bozuldu

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Yaklaşık 1, 2 ay önce fiber optik kablo kendi kendine bozulmuştu. Şu an aynı şey tekrar yaşandı. Bu kablo kendi kendine her ay bozulacak mı? Umarım yine 1 ay gelmemezlik yapmazsınız.

Destek no: 55975686.

Yaklaşık 1, 2 ay önce fiber optik kablo kendi kendine bozulmuştu. Şu an aynı şey tekrar yaşandı. Bu kablo kendi kendine her ay bozulacak mı? Umarım yine 1 ay gelmemezlik yapmazsınız.

Destek no: 55975686.

Fiber kablolar çok hassas kablolar bu sebeple en ufak bir eğme eylemi bile kabloya zarar verebilir eğer kablolar ulaşılabilecek bir yerdeyse bu durum yaşanabilir.

Hayır kimse değmiyor da sanırım sorun genelmiş. Öyle söylediler yani.

Genel ariza ne kadar sürede düzelir bilen var mı?

Fiber kablolar öyle kendi kendine bozulacak şeyler değil ayrıca sadece sizin dairenizde olan kısmından bahsetmiyorum ya biri değiyor veya basıyor falan ya sözde yanlışlıkla diğer firmalar koparıyor. :D

Fiber kablolar öyle kendi kendine bozulacak şeyler değil ayrıca sadece sizin dairenizde olan kısmından bahsetmiyorum ya biri değiyor veya basıyor falan ya sözde yanlışlıkla diğer firmalar koparıyor. :D
Fiber kablo kimsenin dokunamayacağı yerde duruyor. İstese de kimse dokunamaz yani. Fiber kabloya yük fazla gelince kendi kendine bozulabiliyormuş.

İstanbul'da da arıza var. Umarım bugün sorun çözülür.
Ben de İstanbul'da oturuyorum. Ariza genel sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı