TurkNet yine bozuldu

Fiber kablo kimsenin dokunamayacağı yerde duruyor. İstese de kimse dokunamaz yani. Fiber kabloya yük fazla gelince kendi kendine bozulabiliyormuş.

Ben de İstanbul'da oturuyorum. Ariza genel sanırım.
Eskiden bilgisayarcıda çalışırdım ve güvenlik kamerası takmak için gittiğimizde binaların elektrik saatlerinin olduğu ufak odalar falan olurdu ve iş gereği oralara girerdim fiber kablolar ise yerlerde öyle dağınık dururdu hep kabloyu kırmak için üstüne basmamız yeterdi demek istediğim şey buydu yani. :D

Bina yıkımı sırasında fiber kablolar zarar görmüş öyle diyorlar. Şu an 3 arkadaş internetimiz yok.
Hocam aynı haltı TT de becerdi. TRT bin eski bir binası yıkılırken (Ankara) fiber kabloları kopartmış kepçe. Hallederler hocam, aslında diğer pop sunucusuna bağlaması lazımdı ama demek ki direlt ikisini de koparmışlar. :D

Yaklaşık 1, 2 ay önce fiber optik kablo kendi kendine bozulmuştu. Şu an aynı şey tekrar yaşandı. Bu kablo kendi kendine her ay bozulacak mı? Umarım yine 1 ay gelmemezlik yapmazsınız.

Destek no: 55975686.
Merhaba, bölgenizde bina yıkımı çalışmaları sırasında kablomuz zarar görmüştür. Ekiplerimiz bölgeye geçerek çalışmalara başlamıştır. En kısa süre içerisinde sorunu çözümleyeceğiz 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı