TurkNet Zeytinburnu bölgesinde GigaFiber geliyor mu?

Hocam ben Zübeyde Hanım Caddesinin o taraflara ikamet ediyorum evimizin hemen arkasında kalan binaya kablo döşenmiş ama bizim buraya kablo döşenmeyecekmiş, olduğum yere fiber gelmesi de daha planda yokmuş. Anlayacağınız üzere benim sadece gözüm doyacak.
Merhaba, eğer adresiniz planlama içerisindeki mahalle de ise ekipler işlem sağlayacaklardır.

Adresim planlama içerisindeki mahallede fakat benim olduğum bölge için çalışma olmayacağı söylendi. O konuda biraz aklım karıştı.
Planlama dahilindeki mahallenin tamamı için işlem yapılıyor. Sadece bölgede inşaat vb. çalışma varsa kablo çalışmaları için bitmesi bekleniyor.

Planlama dahilindeki mahallenin tamamı için işlem yapılıyor. Sadece bölgede inşaat vb. çalışma varsa kablo çalışmaları için bitmesi bekleniyor.

Zübeyde Hanım Caddesinde en son kaldırım çalışması vardı o da zaten bitti. Şu an kablo çalışmasına engel olacak bir durum yok.

@TurkNet Destek Ayşegül

@TurkNet Destek Ayşegül 🙃

@TurkNet Destek Ayşegül şu an da cadde üzerinde kablo çekilmeyen tek yer ekiplerin 2-3 kez gelmesine rağmen neredeyse bizim burası kaldı, onun dışında tüm mahalle neredeyse kablolu acaba ekipler ne zaman gelebilir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı