TurkNet'e geçersem sorun yaşar mıyım?

C0ntraVolta

Decapat
Türk Telekom'un 24/4 internet paketini kullanıyorum ancak pandemi sürecinde akşamları hız problemleri yaşadım. TurkNet'e geçersem aldığım ping değerinde artış gözlemlenebilir mi? Yaşadığım yerde TurkNet altyapısı yok ondan dolayı Türk Telekom altyapısını kullanacaklar sizce bir problem çıkar mı? NetSpeed altyapı sorgusunun fotoğrafını bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-08_093728.png
    resim_2021-01-08_093728.png
    328,2 KB · Görüntüleme: 94
Türk Telekom'un 24/4 internet paketini kullanıyorum ancak pandemi sürecinde akşamları hız problemleri yaşadım. TurkNet'e geçersem aldığım ping değerinde artış gözlemlenebilir mi? Yaşadığım yerde TurkNet altyapısı yok ondan dolayı Türk Telekom altyapısını kullanacaklar sizce bir problem çıkar mı? NetSpeed altyapı sorgusunun fotoğrafını bırakıyorum.

Bence yaşamazsın ama gelip interneti kurmaları biraz uzun sürüyor.

Altyapı değişmiyorsa sorunlar devam edecektir ama daha iyi bir hizmet almak istiyorsan, TürkNet'e geçebilirsin.

Aynı altyapıyı kullanıyorlar diye biliyorum. Ayrıca sizin bölgenizde verdiği hizmete bağlı. Bir arkadaşım "Allah razı olsun beni Türk Telekom'dan kurtardı." derken diğeri "Allah belasını versin." diyebiliyor.

Sorun yaşarsan diss atarsın. :D

Hiç önermiyorum 2 tane arkadaşım TurkNet kullanıyorlar hiç memnun değiller. Kesintilerin çok olduğunu ve hızlarının düştüğünü söylüyorlar. Birisi Yalova'da oturuyor, birisi de İstanbul'da ikisi maçlarda bile kopabiliyorlar.

Hocam, bence TurkNet için de sorgulama yapın. Bazen birinde olan port diğerinde olmayabilir. Ona göre geçersiniz.

Geri
Yukarı