TurkNet'e geçilir mi?

Benimde 43 gün sürmüştü ve ayrılmak istediğimde ayrılma sürecimde 2 3 ay sürdü çok problemli bir dönem yaşattılar. Türknete geçmek aşırı kumar oynamaya benziyor göze alınmalı mı tartışma konusu.

Benim de 43 gün sürmüştü ve ayrılmak istediğimde ayrılma sürecimde 2-3 ay sürdü çok problemli bir dönem yaşattılar. TurkNet'e geçmek aşırı kumar oynamaya benziyor göze alınmalı mı tartışma konusu.

TurkNet'te böyleyse diğer ISS'lerdeki gibi aynı oran risk söz konusu.
Her ISS hakkında böyle yorumlar yapacaksanız hangisine geçeyim?

TurkNet'te böyleyse diğer ISS'lerdeki gibi aynı oran risk söz konusu.
Her ISS hakkında böyle yorumlar yapacaksanız hangisine geçeyim?

Her ISS böyle değil. Aynı altyapıyı kullanan sağlayıcılar mesela Superonline veya TTNET gibi istediğiniz neyse onu aynı hızda verirler, servisleri güvenilirdir aradığınız açar ilgilenirler veya aynı gün servis gönderirler TurkNet'ten önce Vodafone kullanıyordum orada problemim yoktu ama ücretlendirme/hız verisi kötüydü ve TurkNet'in çok popüler olduğu dönemler bundan 1 yıl önce deli gibi reklam atıyordu youtuberlarla vs. o dönemde geçip dersimi aldım ve şu anda Superonline kullanıyorum. Şu anda arıyıp problem var desem 2 saate ücretsiz servis gönderiyorlar çözülemeyen bir durum olursa. Verdiğiniz para karşılığı aldığınız hizmeti burada değerlendirin 50 TL veya bir meblağ az vereceksiniz diyeki şu anda bir dürüm alsanız sokaktan bu kadar ediyor, konforunuzu ve servisinizi zorlayacak bir hizmete geçip geçmeme kararı veriyorsunuz birnevi.

Geri
Yukarı