TurkNet'e geçilir mi?

Ben tavsiye etmiyorum hocam fanboyluğa gerek yok müşteri hizmetleri Türkiye'nin en kötüsü, internetide bölgesel olarak şansa kalmış bazıları çok iyi bazıları çok kötü bende kullandım rezalet bir deneyimim oldu.

Kalite olarak tamamen şans meselesi. Alt yapınız uygunsa TurkNet'ten mükemmel bir hizmet performansı alabilirsiniz.

Destek sistemi olarak maalesef canlı destekleri yok, sadece ticket açabiliyorsunuz ama diğer firmaların da canlı desteği "Çözüm için gerekli işlemleri başlattık." demekten başka bir işe yaramıyor. TurkNet'e ticket açmanız ile diğer firmaların canlı desteğine ulaşmanız arasında çözüm süreci açısından pek bir fark yok.

TurkNet'e güvenemediğimden geçin diyemiyorum. Fiyatların ileride tekrar artması çok olası. Türk Telekom'un size önerdiği paket yok mu?

TurkNet'in müşteri hizmet konusunda ne kadar kötü olduğundan haberim var ancak bazı koşullar sebebiyle 3-4 ayda taahhütsüz tarife kullanabilmeyi istiyorum.

Ben tavsiye etmiyorum hocam fanboyluğa gerek yok müşteri hizmetleri Türkiye'nin en kötüsü, internetide bölgesel olarak şansa kalmış bazıları çok iyi bazıları çok kötü bende kullandım rezalet bir deneyimim oldu.

Altyapım VDSL 50 civarı Mbps hız verebiliyor. Hatta daha yükseği alma imkanım var. Başka ISS öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Şahsen ttnet kullancısıydım. 12mbps hızım vardı. O kadar kötüydü ki, türknete geçeceğimi söylediğim anda internet hızımı öyle yavaşlattılar ki 100kbps ile indirme yapmaya başladım. Şimdi de türknet kullanıyorum. 100mbps fiber verdiler ama hızım 110mbps. Canlı destek yok diyen arkdaşlara da katılmıyorum. Eskiden dedikleri gibiymiş çünkü. Şimdi düzeltmişler destek sistemlerini. Hala canlı destek yok ama destek talebini açtığın zaman yarım saate arıyorlar. Fatura kesim tarihi ile ilgili alakasız bir konu sekmesinde destek talebi açtım. Yarım saate arayıp açıkladılar. Dediklerine göre bölgeleri gruplara ayırmışlar. Sadece senin bölgene bakan kişiyle görüşüyorsun. Haliyle senin derdini de rahat anlıyor.

Biraz turknet reklamı gibi oldu ama çağ atladım diyebilirim. Neredeyse 1 yıldır kullanıyorum. Hiç hız düşmesi, hız kotası filan olmadı. Ttnet gibi 20 senelik interneti 100 tlye satmıyorlar. Biraz pahalı ama hiç gözüme gelmiyor. Tavsiye ederim.

TurkNet'in müşteri hizmet konusunda ne kadar kötü olduğundan haberim var ancak bazı koşullar sebebiyle 3-4 ayda taahhütsüz tarife kullanabilmeyi istiyorum.

Hocam şans işi bu dediğim gibi ya çok memnun bir taraf var ya çok rahatsız (benim gibi), orta şeker yok şu anda. Hiç kullanmadım ancak illa bir ISS tavsiyesi isterseniz Superonline hakkında hep pozitif yorumlar gördüm onu tavsiye ederim 3-4 ay kullanıp dondurabilirsiniz. TurkNet kararı verirsenizde hemen gelip kurulum olacağını çok düşünmeyin çünkü en iyi ihtimalle bölgenize göre 20-30 gün içerisinde gelirler veya 2-3 ay bekleyeni bile var forumda derinlemesine bir bakarsanız bu durumu yaşayan kullanıcılar görürsünüz ben 1.5 ay beklemiştim (Bölge: Sarıyer/Maslak).

Geri
Yukarı