TurkNet'e geçilir mi?

Ganzilis61

Femtopat
Daha fazla  
Şu an Netspeed 35 Mbit kullanıyorum önceden Superonline 50 Mbit kullanıyordum sık sık kopmalar oluyordu. SNR düşüyordu şu an böyle bir sıkıntı yok ama 35 Mbit yetmiyor. TurkNet'e geçsem modem değerlerine bakarak kopma vs sıkıntıları yaşar mıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_0623.png
    IMG_0623.png
    125,9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Netspeed 35 Mbit kullanıyorum önceden Superonline 50 Mbit kullanıyordum sık sık kopmalar oluyordu. SNR düşüyordu şu an böyle bir sıkıntı yok ama 35 Mbit yetmiyor. TurkNet'e geçsem modem değerlerine bakarak kopma vs sıkıntıları yaşar mıyım?

Ben TurkNet kullanıyorum hocam size vereceğim davet kodu ile toplam 300 TL indirim alıyorsunuz. Faturanıza 6 ay boyunca taksitli yansıtılıyor. Davet kodumu vermeniz yeterli "
UVV67HN81VHE

Hocam türknet kullanan biri olarak söylüyorum geçme geçme ben bi kere geçtin kafasına göre ya hızlı ya da yavaş 30 günün 10 günü memnunum.

Ben TurkNet kullanıyordum Netspeed'i merak ettiğim için Netspeed'e geçiş yaptım ama sürekli internet kopuyor ve aşırı yavaş şu an 1 ila 2 Mbps arası alıyorum TurkNet'e geri döneceğim ben TurkNet'i tavsiye ediyorum yoğun saatlerdede hız düşmesi yaşamıyordum.

Geri
Yukarı