TurkNet'e geçilmeli mi?

O bana da çok batıyor, aynı arkadaş başka konularda da sordu bana o numarayı ve hiçbir işe yaramadı. Çocuk avutur gibi numara sorup baştan savıyorlar. Müşteri hizmetleri rezalet, uygulama üzerindeki iletişim kısmında öyle abuk subuk cevaplar geliyor ki karşıma bot koysalar daha çok işe yarardı diyorsunuz. Geçenlerde uygulamada destek olması gereken kişilerin okuma yazma sıkıntıları yüzünden başvurum iptal edilip baştan başlatıldı.

Turknet pişmanlıktır hiç bulaşmayın.
Yaşadığım yerde fiber altyapısı da olmadığı için türknet de türk telekom altyapısını kullanıyor zaten. Türk telekomdan da TürkNet sitesinde görünene yakın bir hız alabileceksem Türk Telekom'dan devam edeceğim. Çok teşekkürler hocam yardımınız için. Umarım yakın zamanda çözersiniz sorununuzu.

Yaşadığım yerde fiber altyapısı da olmadığı için türknet de türk telekom altyapısını kullanıyor zaten. Türk telekomdan da TürkNet sitesinde görünene yakın bir hız alabileceksem Türk Telekom'dan devam edeceğim. Çok teşekkürler hocam yardımınız için. Umarım yakın zamanda çözersiniz sorununuzu.
Rica ederim. Bakalım ben de yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik diye sabrediyorum, bu hafta da gelmezlerse yine iptal etmek zorunda kalacağım.

Rica ederim. Bakalım ben de yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik diye sabrediyorum, bu hafta da gelmezlerse yine iptal etmek zorunda kalacağım.
Hep övüyorlar diye altyapı sorgulamasının desteklediğini görünce sevinmiştim. Hiç bilmiyordum böyle olduğunu. Zaten 1 sene sonra taşınacağım burdan türk telekomla idare ederim bir süre.

Merhaba, TürkNet'e geçiyorum. Dün başvurumu yaptım ve bugün aradılar. Şu an kullandığım internet benim değil ablamın adına olduğu için imza/onay gerekiyor gibi bir şey dedi. Kuryeyi yönlendireceğini söyledi ve kapandı. Ancak ablam benim bulunduğum şehirde yaşamıyor. Kurye gelse de burada olmayacak. Ne yapmam gerekiyor?
Online işlem merkezi üzerinden evrakların gönderilmesi için ablanızın adresini verirseniz ekibimiz oraya gönderim yapacaktır.

Neden Netspeeda geçmedin? Bence çok daha iyi olurdu.

Neden Netspeeda geçmedin? Bence çok daha iyi olurdu.

Henüz bir yere geçmedim. Karar veremedim hala. Netspeed altyapı sorgulaması yaptım siz yazdıktan sonra
1698488881446.png

Geçmeli miyim sizce? Tavsiye eder misiniz?

Henüz bir yere geçmedim. Karar veremedim hala. Netspeed altyapı sorgulaması yaptım siz yazdıktan sonra Eki Görüntüle 1993261
Geçmeli miyim sizce? Tavsiye eder misiniz?
1698489992793.png
1698490008348.png

Bendede sorguda 82 Mbps çıkıyor, ancak bana gelen hız 93 download- 20 upload. Pişman olmazsınız. Ben geçeli 1 sene oldu, iyikide ayrılmışıum Telekomdan. Ayrıca arkadaş kodu ilede her ay 20 TL indirim alıyorsun faturana.

Eki Görüntüle 1993288Eki Görüntüle 1993289

Bendede sorguda 82 Mbps çıkıyor, ancak bana gelen hız 93 download- 20 upload. Pişman olmazsınız. Ben geçeli 1 sene oldu, iyikide ayrılmışıum Telekomdan. Ayrıca arkadaş kodu ilede her ay 20 TL indirim alıyorsun faturana.
Aradım konuştum hocam daha imza onay aşamaları falan geçilmedi tamamen. Pazartesi o e imza işi halledilecek. O zaman aradıklarında eğer verirseniz sizin referans kodunuzu söyleyebilirim kabul ederlerse.

Aradım konuştum hocam daha imza onay aşamaları falan geçilmedi tamamen. Pazartesi o e imza işi halledilecek. O zaman aradıklarında eğer verirseniz sizin referans kodunuzu söyleyebilirim kabul ederlerse.
E imzaya gerek yok ki onlar sana maille yolluyor evrakları onları yazdırıp yolluyorsun ben öyle yaptım.

Son düzenleme:
E imzaya gerek yok ki onlar sana maille yolluyor evrakları onları yazdırıp yolluyorsun ben öyle yaptım. Mailini yazarsan buraya yollarız kod.
Başka bir operatörden geçtiğim için sanırım tam emin değilim. Türk telekom interneti ablamın üstüne olduğu için onla konuştular. Onu yönlendirdiler. Bakacağım duruma pazartesi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı