TurkNet’e geçiş

SCROUB

Decapat
Konu net zaten, Türk Telekom'da,son 1 haftadır hız düşüklüğü ve yüksek ping alıyorum.

hız test.png

Bu en iyi hali.

hız.png

Bu da xDSL verileri. Sorum şu TurkNet'e geçmek istiyorum TürkNet'in sayfasında.

türk net.png

Böyle yazıyor ama ben 35 Mbit hız istiyorum. Nasıl olacak? Şu an Türk Telekom başlı diye mi böyle?

Sorgulamada VDSL port olmadığı için 16 Mbps ADSL hizmet gösteriyor. Mevcut portunuz hat değerlerine göre VDSL. Hattı kapatmadan Turknet'e geçiş yaparsanız hizmet aktif olduğunda online işlemlerden 35 Mbps VDSL pakete geçebilirsiniz. Hat değerleri 50 Mbps'ye kadar olan paketleri sorunsuz kullanabileceğini gösteriyor.

Hocam 6 ping yüksek mi? Yoksa daha yüksek değerler mi alıyorsunuz. Türk Telekom bugünlerde bu sorunları yaşıyor, kısa süre içerisinde toplar büyük ihtimal.

Konu net zaten, Türk Telekom'da, son 1 haftadır hız düşüklüğü ve yüksek ping alıyorum.

Eki Görüntüle 681443

Bu en iyi hali.

Eki Görüntüle 681444

Bu da xDSL verileri. Sorum şu TürkNet'e geçmek istiyorum TürkNet'in sayfasında.

Eki Görüntüle 681445

Böyle yazıyor ama ben 35 Mbit hız istiyorum. Nasıl olacak? Şu an Türk Telekom başlı diye mi böyle?

Ping yüksek mi? 6ms pinge yüksek mi diyorsunuz. Ha oyunlarda ise ayrı.
1- Daha yukarı çıkamazsınız. zor.
2- önce kısa kaliteli Ethernet kablosu ile test yapıp öyle gelmelisiniz.
3- Modeminiz eskiyse veya duvardan modeme giden kablo eski ise değiştirin.

Ben de Türk Telekom'dan TürkNet'e geçtim ilk başta 16 Mbps veriyorlardı sonrasında destek talebi oluşturunca 35 Mbps vermeye başladılar VDSL üzerinden. Ben de altyapım en fazla 16 destekliyor diye biliyordum meğerse 35 alabiliyormuşum.

Geri
Yukarı