TurkNet'e geçiş

Yani bundan 1 ay sonra muhtemelen 120 lira kalacak cayma bedelimde ve normal şekilde TurkNet'in sitesine girip referans kodunuzla başvuru yapacağım. Başka bir şey yok, değil mi ?

On
Yani bundan 1 ay sonra muhtemelen 120 lira kalacak cayma bedelimde ve normal şekilde TurkNet'in sitesine girip referans kodunuzla başvuru yapacağım. Başka bir şey yok, değil mi ?
Aynen öyle. Linke tıklayarak başvuru yaparsanız, davet koydum oraya hazır yazılmış şekilde gelir. Normal girip elle de yazabilirsiniz. Eski operatörünüz deki hizmet numarasını ilgili yere girerseniz geçiş işlemlerini TurkNet sizin adınıza halleder. Eski operatörle hiç muhatap olmaz kapattırmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca kurulum ücreti de ödemezsiniz bu şekilde.

Az evvel sizin numaranızla başvurumu tamamladım. Haberiniz olsun.
Forum içerisinde birbirinize fayda sağlamanız çok güzel hareketler. Faturalarını zamanınızda ödeyin ki sonradan problem yaşamayasınız.
Öncelikle hayırlı olsun. Konuya daha önce cevap yazmak istedim ama bir ay grupta mesaj yazmam engellenmişti. Sebebi ise davet kodumu paylaşmam çünkü reklam içerikli imiş. Hem hiç bir uyarı yapılmadı hem de itiraz etmek için herhangi bir yönetim ekibine yazamıyoruz bile .
Sayın grup yöneticileri mesajımı görür umarım. Hatta bildiğim kadarıyla bu şekilde yardımlaşmamızın iyi bir şey olduğunu söyleyen arkadaş da yönetici. O mesajımı görecektir mutlaka. Ben burada bir şey satmıyorum. Farklı bir forum sitesinin reklamını yapmıyorum. Ticaret amaçlı bir girişimde bulunmuyorum. Paylaştığım davet koduyla hem forumdaki diğer üyelere yardımcı oluyorum hem de kendim yararlanıyorum. Ayrıca mesajlarım incelenirse görülecektir ki, tüketici hakları konusunda uzmanım. Hatta hakem heyeti çalışanlarından bile daha iyi kanun ve yönetmelik biliyorum.
İnsanlara Hem burada hem diğer Forum sitelerinde yardımcı oluyorum. Amacım kendimi övmek değil. Fakat burada gördüğüm uygulamayı hiç bir forum sitesinde görmedim.
Ben yine bu şekilde insanlara yol gösterip yardımcı olmaya devam edeceğim. Davet kodunu da gerek duyduğum taktirde diğer üyelerle paylaşacağım. Sayın yöneticilerin anlayışına göre bu ters bir durumsa, tekrar mesaj yazmamı kısıtlayabilirler.
Zaten bir daha bu sebepten dolayı kısıtlama alırsam, forumu kendimi terk ederim.
Tekrar hayırlı olsun. Benim faturalar otomatik ödemede zaten. Siz de günü geçmeden öderseniz, 1 ay bedava kullanırız. Sorun yaşarsanız ya da takıldığınız bir yer olursa bana yazarsanız yardımcı olurum.
Ayrıca Tüketici Hakları konusunda tamamen gönüllülük esasına göre hizmet veren üyelerden oluşan Facebook'taki tüketici başvuru merkezi isimli grubumuza da takıldığınız her konuda yazabilirsiniz (grup tamamen gönüllülük esasına göre hizmet vermektedir. Ticari bir beklenti içerisinde değiliz, sayın yöneticilerimizin bilgisine)

Geri
Yukarı