TurkNet'e geçiş

İyi günler turknete telefonla başgünler telefonda sesli onay verip türknete geçeceğimi belirttim ancak şu süerçte geçmeyecem gelen belgeleri ıslak imzayla kargolamayip göndermezsem herhangi bir sorun olurmuvuru yaptım TTNet ten turknete geçiş için sesli onay verdim bana belgeleri göndereceklerini söylediler imzalayıp kargoyla geri göndermemi istediler ancak belgeleri imzalayip göndermedim herhangi bir işlem yapabilirmi turknet

Yaklaşık 4 yıldır Vodafone Net kullanıyorum ve artık TurkNet'e geçmek istiyorum. En uygunu o geldi. 75 liralık tarifenin üstüne 10 lira ekleterek 75Mbps internete 85 lira ödeyeceğim. Yalnız şöyle bir sorun var:
  • Taahhüdümün bitişi 23.03.2020.
  • Fatura kesim tarihim ayın 15'i.
  • Bugün itibarıyla (20.01.2020) cayma bedelim 160 lira.
  • TurkNet cayma bedelinin 120 lirasını ödüyor.
Neler yapabilirim:
  • Cayma bedelimin 120 liraya düşmesini bekleyebilirim. Sonra da TurkNet'e geçerim.
  • Zamanı geldiğinde, cayma bedelim kalmadığında yani sözleşmem bittiği an TurkNet'e geçerim.
Birkaç risk var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Tecrübesi olanlar yazabilirlerse sevinirim. Şimdi ben yanlış zamanda yolları ayırırım Vodafone'la falan bu sefer boşa para veririz. Tek kuruş kaybetmek istemiyorum açıkçası.

Size Turkcell'i öneririm. Eğer internetiniz düşük olursa. Müşteri temsilcilerine haber verebilirsiniz. Onlar gelip zaten her şeyi güncelliyorlar mesela:
Eskiden:
Pıng ms.
16.
Download Mbps.
14.10
Upload Mbps.
5.10
Şimdi: (upload kısmı gözükmemiş o 5.20)

Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı