TurkNet'e geçişte ek bir ödeme var mı?

mustafadinçer

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben TurkNet'e Millenicom'dan geçiş yapacağım. Kampanyada varmış ilk 6 ay 200 TL. İnternet sitesinde kurulum ücreti farklı operatörden gelince ücretsiz diyor. Modemden de para istemiyor. Benim sorum ise bunlar dışında herhangi bir ücret öder miyim? (İnternet ücreti dışında)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siz kampanyaları karıştırmışsınız ilk 6 ay 200 TL kampanyası sadece TurkNet'in kendi altyapısı olan GigaFiber için geçerli, Türk Telekom altyapısı kullanan diğer ISS'lerden geçişlerde böyle bir kampanya yok ayrıca diğer ISS'lerden geçiş yapacaksanız kurulum ücreti alınmıyor kurulum ücreti sadece sıfırdan yeni aboneliklerde 600 TL alınıyor.

Hocam biz şu anda Türk Telekom altyapısından interneti alıyoruz. Şimdi türknete geçersek 200 TL olmaz mı fiyatlandırma yani sizin dediğiniz gibi olunca önceden gigafiber kullanmamız gerekiyor ya da ben anlamadım biraz daha açarsanız iyi olur.

Hocam biz şu anda Türk Telekom altyapısından interneti alıyoruz. Şimdi TurkNet'e geçersek 200 TL olmaz mı fiyatlandırma yani sizin dediğiniz gibi olunca önceden GigaFiber kullanmamız gerekiyor ya da ben anlamadım biraz daha açarsanız iyi olur.

Hocam TurkNet'in fiber altyapısı kendine özel buludunğun binada TurkNet'in altyapısı varsa sıfırdan yeni aboneliklerde geçerli 6 ay 200TL kampanyası onunda 600TL kurulum ücreti var. Senin durumunda türktekom altyapısından TurkNet'e geçtiğin için kampanyadan yararlanamazsın hazır bağlantı olduğu için kurulum ücreti ödemiyorsun, bence sen kampanyayı tekrar oku zaten detaylar yazıyor.
GigaFiber - 1.000 Mbps'ye Kadar Dünya Hızında İnternet — TurkNet
Bu kampanya sadece TurkNet GigaFiber altyapısı bölgelerinde bulunan yeni bireysel veya kobi GigaFiber aboneliği başlatacak kullanıcılar için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanıcının başvuru tarihinden önceki son 3 ayda TurkNet'te aktif herhangi bir hizmetinin / aboneliğinin bulunmaması gerekmektedir.

1702935965784.png

Netspeedtada şu an kampanya var. 6 x 50 TL indirim, geçiş ücreti yok, ayrıyeten arkadaş kodu varsa her ay extra 20 TL indirim daha alıyorsun. Yani 208 TL ödersin. Altyapın neyi destekliyorsa onu alırsın.

1702936106995.png

Yeni konular

Geri
Yukarı