TurkNet'e geçtim ama VDSL'ye geçişimi yapmadılar

isoZz

Hectopat
Türk Telekom kullanirken VDSL'ye gecmeye calistigimda sebepsiz bir şekilde geçiş yapmiyorlardi. Durum böyle olunca ve altyapi sorgulamada bos port gozukunce 6 aylik taahhüdüm olmasina ragmen TurkNet'e geçtim. Geçişim tamamlandi ancak TurkNet bos port olmadigini daha yeni soyluyor. Boyle bir durumda ne yapmalıyım? Hem faturam neredeyse 3 katina cikti hem de cayma bedeli odeyecegim. Altyapım 43 mbps download 15 mbps upload destekliyor gözüküyor ben 13 download 1 upload alıyorum.

Şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.
1712607383201.png

Yok hocam güncel oradaki veriler TurkNet'in sitesinden sorgulama yapınca sonuç ne çıkıyor forumturknet sitesinde konu aç yardımcı olurlar.

Yok hocam güncel oradaki veriler TurkNet'in sitesinden sorgulama yapınca sonuç ne çıkıyor forumturknet sitesinde konu aç yardımcı olurlar.

TurkNet'e başvurduğum gün sorgulama yaptığımdaki sonuç:

2.png

Desteğe sürekli yazdıktan sonraki sonuç:

1712607733546.png

Yan binanın altyapı sorgulama sonucu:

1712607859504.png

Hocam sen en iyisi forumturknet sitesinde konu aç yardımcı olurlar goknetin sitesindeki altyapı sorgulamayı atmayı unutma.

Hocam sen en iyisi forumturknet sitesinde konu aç yardımcı olurlar goknetin sitesindeki altyapı sorgulamayı atmayı unutma.
Hocam altyapı sorgulamadaki sonucu güncellemelerinin sebebi ne sizce? Ben hiç anlam veremedim tahmini upload değerini güncellemeyi de unutmuşlar.

Geri
Yukarı