Netspeed'den TurkNet'e geçtim, geçmez olaydım

Adı sanı pek duyulmamış bir ISS kullanıyorum (forumda adını vermek yasak çünkü özgür medya😃) onlarda bile Whatsapp'tan yazınca 1-2 saate dönüyorlar. Teknoloji bu, elbette sorunlar çıkacaktır. Ama ona buna reklam vermek yerine 3 tane elaman tutup canlı destek kurabilirler. En ufak şey için oturup bilet açman lazım. O adam sana dönecek, sorun çözülmezse sen bi' daha döneceksin oooo ölme eşeğim ölme durumu.

Sürekli aynı yalan. Buraya 10 tane böyle mesajınızı atabilirim TurkNet personellerinin. Hani aldığınız bilgiler nerede? Siz iptal talebimi erkenden işleme alın. Siz de rahat ben de. Yalnız şunun sözünü veriyorum. Bir daha bu firmayı evimin yanından geçirmem, kimseye tavsiye etmem, almak isteyene de tecrübelerimi anlatırım.
Merhaba, kontrol ettiğimde ekiplerin gün içinde işlem sağlayacakları bilgisi bulunuyor.

Güncelleme yapıyorum. Personel geldi ve hattımı kontrol etti. Gelen sinyalin çok zayıf hatta neredeyse hiç olmadığını belirtti ve konunun Türk Telekom ekipleri ile halledileceğini, daha önce Türk Telekom'un kontrole gelmediğini belirtti. Müdürlükten aldığım bilgi ise Türk Telekom'un geldiğini belirtiyor. Bugün personelin vermiş olduğu rapor ile tekrar müdürlüğe gideceğim. Kim suçlu karar veremiyorum artık. 5. gündeyim ve sorunum devam ediyor. Güncelleme yapmaya devam edeceğim.

Türk Telekom ekibi geldi ve port değişimi yaptılar. Sorun çözüldü. Yardımınız için teşekkür ediyorum. Şunu belirteceğim yinede, müşteri ilişkileriniz berbat! Türk Telekom arızayı yapsın diye araya adam koyduk. TurkNet ise her zamanki gibi 3 iş günü demeye devam.

Son düzenleme:
2 gündür benimde ping sorunum düzeldi. Şuan için sorun yok ama güvenemiyorum da. Sorununuzun çözülmesine sevindim. @TheCalculator
Merhaba, sorunun tekrarlaması durumunda test sonuçları ile birlikte destek kaydı açarak bizimle paylaşabilirsiniz. Size yardımcı olacağız 🙏

geçmiş olsun
ben de geçmemiş olayım
netspeed de korkuttu gibi
milleni biraz daha ciddi sanırım ona doğru yaklaşıyorum
Merhaba, altyapınızın desteklediği maksimum hızı 169.90 TL'ye veriyoruz. Altyapınızı İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Ayrıca hizmetimiz taahhütsüzdür. Dilediğiniz zaman fesih bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz. Sizi de aramızda görmek isteriz 🌸

3 aydır binada kutu var, hala aktif edecekler. Tam Netspeed'e başvurmuştum, o gün takmışlar kutuyu, iptalden vazgeçtim. Bu kadar laçka iş olacağını bilseydim geçerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı