TurkNet'e zam gelecek mi?

Bugün "0212 990 0814" numaradan aranıp "139.99 TL ödeme yaptığımız internete ağustos ayından itibaren 170 TL ödememiz gerekeceği." söylendi. Numara TurkNet'e mi ait, gerçekten zam olacak mı?
@500498, @TurkNet Destek Ayşegül.
Merhaba, bize ait bir arama değildir. Bizim numaralarımız 212 703 ve 0850 288 ile başlamaktadır.

"Degerli TurkNet? Li, Haziran ayinda port ücretlerine yapilan %67 oranindaki artis sebebiyle fiyatlarimiz degisiyor. 1 agustos itibariyla hizmetinizin yeni fiyati 169,90 TL olacak. Ancak sizin özgür internete en rahat sekilde sahip olmaniz icin her kosulda destek olacak cözümleri düsünüyoruz. Bu sebeple 139,90 TL olan fiyatiniz hiç degismeden 10 aylik toplam faturanizi 3 taksitle ödeme firsati sunuyoruz. Üstelik istediginiz zaman iptal etme özgürlügüyle! Detaylar Sabit Fiyatlı İnternet Kampanyası — TurkNet. B001"
Bu mesaj bana saat 11:44'te geldi. Zaten birkaç ay önce büyük bir zam gelmişti, şimdi de bu zam. Muhtemelen bir daha görüşmeyeceğiz TurkNet.

"Degerli TurkNet? Li, Haziran ayinda port ücretlerine yapilan %67 oranindaki artis sebebiyle fiyatlarimiz degisiyor. 1 agustos itibariyla hizmetinizin yeni fiyati 169,90 TL olacak. Ancak sizin özgür internete en rahat sekilde sahip olmaniz icin her kosulda destek olacak cözümleri düsünüyoruz. Bu sebeple 139,90 TL olan fiyatiniz hiç degismeden 10 aylik toplam faturanizi 3 taksitle ödeme firsati sunuyoruz. Üstelik istediginiz zaman iptal etme özgürlügüyle! Detaylar Sabit Fiyatlı İnternet Kampanyası — TurkNet. B001"
Bu mesaj bana saat 11:44'te geldi. Zaten birkaç ay önce büyük bir zam gelmişti, şimdi de bu zam. Muhtemelen bir daha görüşmeyeceğiz TurkNet.
Bana ve çoğu kişiye gelmiş. Türk Telekom port ucretlerine zam yapmis diyorlar, zam geleceği doğrulandı. Hangisine geçsek zamlaniyor, yapacak bir şey yok.

Bu sene mart ayının başında mevcut durumu değerlendirip zam oranımızı tüm kullanıcılarımıza duyurduk. Ancak mart ayının sonunda yapılan beklenmedik port ücreti zamı tüm sektörümüzü etkiledi. 1 Haziran itibarıyla aktif olan bu zamlar neredeyse tüm operatörleri fiyat değişikliği yapmaya zorladı. Biz de her ne kadar istemesek de hizmet kalitemizden ödün vermemek için yeniden bir fiyat düzenlemesi yaptık.

Yeni konular

Geri
Yukarı