TurkNet'e zam mı geldi?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 5-10 dakika önce yabancı bir numara aradı. TurkNet'in 250 TL olan interneti 350 ya da 370 TL arasında bir fiyat söyledi( tam anlayamadım). Bu gelecek zam doğru mu? Benim gibi aranan oldu mu?

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 5-10 dakika önce yabancı bir numara aradı. TurkNet'in 250 TL olan interneti 350 ya da 370 TL arasında bir fiyat söyledi( tam anlayamadım). Bu gelecek zam doğru mu? Benim gibi aranan oldu mu?

TurkNet
Hızlı İnternet Başvurusu​

1.000 Mbps’ye kadar Hız, ₺299,90​

Taahhütsüz, kotasız internet için hemen başvurun. Hız sorgulama yaparak altyapınızdaki hızı öğrenin ve abone ol butonuna tıklayarak ilk adımı atın!
  • Taahhütsüz ve kotasız internet
  • Beğenmezseniz paranız %100 iade
  • Dünya kalitesinde 1000 Mbps’ye kadar hız (1)
  • Zahmetsiz iptal
  • Netflix'e bağlantıda zirvedeyiz!
  • Steam'de yüksek performans
  • Speedtest verilerine göre en düşük ping
  • Speedtest verilerine göre bizden hızlısı yok!
300 Lira olmuş.

300 TL olacağına dair mesaj geldi.

TurkNet​

hızlı internet başvurusu​

1.000 Mbps'ye kadar hız, ₺299, 90​

Taahhütsüz, kotasız internet için hemen başvurun. Hız sorgulama yaparak altyapınızdaki hızı öğrenin ve abone ol butonuna tıklayarak ilk adımı atın!
  • Taahhütsüz ve kotasız internet.
  • Beğenmezseniz paranız %100 iade.
  • Dünya kalitesinde 1000 Mbps'ye kadar hız (1)
  • Zahmetsiz iptal.
  • Netflix'e bağlantıda zirvedeyiz!
  • Steam'de yüksek performans.
  • Speedtest verilerine göre en düşük ping.
  • Speedtest verilerine göre bizden hızlısı yok!
300 lira olmuş.

300 TL olacağına dair mesaj geldi.

Ben mesajı yanlış anlamışım o zaman. Turkcell'e de zam gelmiş. 100/100 Mbps 400 TL olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı