TurkNet'i ikinci internet olarak bağlatırken evimde "internet var" seçeneğini mi seçmemiz gerekiyor?

Yiğit KAMURAY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
https://yehetto.shrib.com/#Sistemim

GPU: Palit GameRock RTX 3080 10 GB
CPU: Intel Core i7-12700K
RAM: G.Skill Trident Z Royal Silver 4x16 GB (64 GB) 4000 MHz CL18
MoBo: MSI Z690 Tomahawk WiFi

SSD #1: PNY CS3030 500 GB
SSD #2: WD Blue 500 GB
SSD #3: SanDisk Ultra 4 TB
SSD #4: SanDisk Ultra 2 TB
HDD #1: WD Black 6 TB 7200 RPM CMR (FZBX)
HDD #2: WD Blue 2 TB 5400 RPM CMR (EZRZ)
HDD #3: WD Blue 1 TB 7200 RPM CMR (EZEX)
HDD #4: WD unlabelled 10 TB
Merhabalar,

Başlığı tam olarak nasıl ifade edebileceğimi bilemedim. Evimde Kablonet kullanıyorum ancak bunu iptal etmek istemiyorum, hem Kablonet hem TurkNet kullanmak istiyorum. Evimde internet var diye işaretleyince diğer hizmeti iptal etmek için hizmet numarası istiyor, bu yüzden sanırsam evimde internet yok demem gerekiyor.

İnternet yok deyip mi ilerlemem lazım? Başka seçeneğim yok gibi gözüküyor. @500498 @Recep Baltaş

1655819013462.png

Merhabalar,

Başlığı tam olarak nasıl ifade edebileceğimi bilemedim. Evimde Kablonet kullanıyorum ancak bunu iptal etmek istemiyorum, hem Kablonet hem TurkNet kullanmak istiyorum. Evimde internet var diye işaretleyince diğer hizmeti iptal etmek için hizmet numarası istiyor, bu yüzden sanırsam evimde internet yok demem gerekiyor.

İnternet yok deyip mi ilerlemem lazım? Başka seçeneğim yok gibi gözüküyor. @500498 @Recep Baltaş

Eki Görüntüle 1426885
Merhaba, tek bir adreste tek hat üzerinden iki hizmet kullanamazsınız. Eğer birden fazla hizmet almak istiyorsanız donanımsal olarak dairenin de düzenlenmesi gerekebilir.

Merhaba, tek bir adreste tek hat üzerinden iki hizmet kullanamazsınız. Eğer birden fazla hizmet almak istiyorsanız donanımsal olarak dairenin de düzenlenmesi gerekebilir.
Daha önceden hem Kablonet hem Turk Telekom kullanıyordum, Turk Telekom'u iptal etmiştim. Gerekirse düzenlenebilir sıkıntı yok.

Daha önceden hem Kablonet hem Turk Telekom kullanıyordum, Turk Telekom'u iptal etmiştim. Gerekirse düzenlenebilir sıkıntı yok.
Sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz ancak sizden xdsl numarası talep ederi. Kullanmak istediğiniz diğer hizmetin xdsl numarasını iletirseniz churn geçiş yapılır. Farklı hat için yeni abonelik başlatmanız gerekir.

Sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz ancak sizden xdsl numarası talep ederi. Kullanmak istediğiniz diğer hizmetin xdsl numarasını iletirseniz churn geçiş yapılır. Farklı hat için yeni abonelik başlatmanız gerekir.
Kendim evde internetim yok diyerek başvuru yapmıştım siz yazmadan önce. xDSL numarasını nereden iletebilirim sizlere?

Son düzenleme:
Kendim evde internetim yok diyerek başvuru yapmıştım siz yazmadan önce. xDSL numarasını nereden iletebilirim sizlere?
Sıfırdan yeni abonelik olarak başvuru yaptıysanız başvurusu alınan hizmet için geçiş olarak değişiklik yapılamaz. Ya onu iptal ederek yeniden başvuru yapabilir ya da bu şekilde devam edebilirsiniz. Geçiş işlemi için başvuru yapmak istediğinizde de web sayfası üzerinden yapılan başvuruda XDSL numarasını girebileceğiniz kısım yer alıyor. 0850 288 8081 üzerinden başvuru yaparsanız da satış temsilcimize iletebilirsiniz.

Benzer durumda hatta evde Türk Telekom varken ikinci hat olarak geçtim Turknete.

Evde internet yok seçtim başvururken, sorun yaşamadım fakat dedikleri gibi iç tesisatta minik oynamalar gerekebilir.

Evde internet yok seçtim başvururken, sorun yaşamadım fakat dedikleri gibi iç tesisatta minik oynamalar gerekebilir.
Evet, aynı şekilde oynama için geldiler yaptılar binanın içinden. Modem daha almadığım için şu anda bağlanmadı daha, modem almış olsaydım birkaç gün önce bağlanmış olacaktı. Şu anda düzgün bir modem bakıyorum 1000-2000 TL civarlarına.

Teşekkürler deneyiminiz için.

Evet, aynı şekilde oynama için geldiler yaptılar binanın içinden. Modem daha almadığım için şu anda bağlanmadı daha, modem almış olsaydım birkaç gün önce bağlanmış olacaktı. Şu anda düzgün bir modem bakıyorum 1000-2000 TL civarlarına.

Teşekkürler deneyiminiz için.

Hocam merhaba. Ben de evde Türk Telekom kullanıyorum ancak onu iptal etmeden ikinci internet olarak TurkNet'i bağlamak istiyorum. Başvuru aşamasında internet var mı sorusuna ne cevap vereyim? Ayrıca bina içinden nasıl bir oynama yaptılar bahsedebilir misiniz?

Hocam merhaba. Ben de evde Türk Telekom kullanıyorum ancak onu iptal etmeden ikinci internet olarak TurkNet'i bağlamak istiyorum. Başvuru aşamasında internet var mı sorusuna ne cevap vereyim? Ayrıca bina içinden nasıl bir oynama yaptılar bahsedebilir misiniz?
İnternet yok dedim ben hocam, başvurudan 1-2 gün sonra zil çaldı binanın giriş katında 2-3 dakika durup gittiler. Ne yaptılar bilmiyorum inmedim ben aşağıya. Ondan 1-2 gün sonra aradılar evinize gelip bağlayalım diye modemim olmadığı için erteledim ve açıkçası bu hafta 30000-40000 TL civarı ödemem olduğundan modem alamadım. Her gün arıyorlar beni gelelim diye de modem olmadığı için ne yazık ki cevap veremiyorum.

Geri
Yukarı