TurkNet'in önerdiği modem alınır mı?

480164

Hectopat
Sitesinde böyle bir modem öneriyorlar.
Sizce alınır mı? 75 Mbps altyapı Max destekliyor. Ama fiyatı çok pahalı geldi sizce normal mi?

Bunun yerine xiaomilerden al bundan daha iyi iş görür.

Sizce alınır mı? 75 Mbps altyapı Max destekliyor. Ama fiyatı çok pahalı geldi sizce normal mi?

Hocam ben şu an dediğiniz modemi kullanıyorum ve bir sıkıntı bulamadım ve size de öneririm eğer merak ettiğiniz bir soru var ise söyleyin cevaplayalım.

Hocam ben şu an dediğiniz modemi kullanıyorum ve bir sıkıntı bulamadım ve size de öneririm eğer merak ettiğiniz bir soru var ise söyleyin cevaplayalım.

Hocam yanında Ethernet kablosu veriyorlar mı? Verdiyseler CAT kaç verdiler? IPv6 desteği var mı? Wi-Fi ve Ethernet performansı nasıl?

Hocam sizce parasını hak ediyor mu? Eğer bu daha iyiyse yukarıdaki soruları cevaplar mısınız bu modem içinde? Eğer kullanıyorsanız.

Hocam yanında Ethernet kablosu veriyorlar mı? Verdiyseler CAT kaç verdiler? IPv6 desteği var mı? Wi-Fi ve Ethernet performansı nasıl?

Hocam sizce parasını hak ediyor mu? Eğer bu daha iyiyse yukarıdaki soruları cevaplar mısınız bu modem içinde? Eğer kullanıyorsanız.

Hocam veriyorlar ama şu sarı kısa kablolardan var IPv6 ne bilmiyorum Wi-Fi ve Ethernet performansları gayet iyi.

Hocam IPv6 galiba var sitesinden özelliklerine baktım. IPv4'ten sonra gelen yeni teknoloji hocam. Türkiye'de yavaş yavaş yaygınlaşıyor.

Teşekkür ederim hocam sizin sayenizde bilgilendik hocam benim bilgimi de eğer alıntı mıydı neydi yapın ki millet bilgilensin iyi günler.

Bende de bundan var bir sorun yok yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.

Bende Keenetic Extra DSL var parasını hak ediyor gerek Wi-Fi performansı olsun bu daha üst modeli ve daha yeni işinizi fazlasıyla görecektir.

IPv6 destekliyor Wi-Fi ve Ethernet performansız güzel yanında çok da uzun olmasa da Ethernet kablosu verdiler benim modemde CAT5e türü bir kablo verdiler gayet yeterli ve fazla hatta 75 Mbps için.

Geri
Yukarı