TurkNet'in verdiği modem iyi mı?

secosadece1

Centipat
Makaleler
1
Ben haftaya TurkNet'e başvuracağım ama bazıları verdiği modemde ping sorunu kopma vs yaşanıyor demiş sık sık, bu doğru mu? (ZyXEL VMG8623-T50)
Alt yapım 100 Mbps'ye kadar fiber, saha dolabı mesafe 0 metre.

Ben haftaya TurkNet'e başvuracağım ama bazıları verdiği modemde ping sorunu kopma vs yaşanıyor demiş sık sık, bu doğru mu? (ZyXEL VMG8623-T50)
Alt yapım 100 Mbps'ye kadar fiber, saha dolabı mesafe 0 metre.
Verdikleri modem gerçekten de güzel olduğu söylenemez ve bende Wi-Fi Extender kullanmaktayım. Evin en uç noktasından 2 Tık çekiyor.

Verdikleri modem çok iyi değil, evin öbür ucun'da çekmiyor bile, fakat extender ile çözdüm.
Fakat (alt yapın destekliyorsa) interneti iyi.

Aylık 75 TL ödüyorum hız ise 81 Mbps. Fakat oyunlarda 5 saniyelik de olsa (çok nadir) ping 100 veya 200'e çıkıyor. Hemen düzeliyor. O sorun fazla rahatsız etmez diye düşünüyorum, Çünkü beni rahatsız etmiyor.

Aylık 75 TL ödüyorum hız ise 81 Mbps. Fakat oyunlarda 5 saniyelik de olsa (çok nadir) ping 100 veya 200'e çıkıyor. Hemen düzeliyor. O sorun fazla rahatsız etmez diye düşünüyorum, Çünkü beni rahatsız etmiyor.
Hocam, doğru mu anladım?
81 Mbps 75 Tl'mi ödüyorsunuz?

35 Mbps paket kullanıyorum ve 85 TL ödüyorum, turknet kullanıyorum.
Nasıl oluyor?
Paketiniz kaç Mbps?

Hocam, doğru mu anladım?
81 Mbps 75 Tl'mi ödüyorsunuz?

35 Mbps paket kullanıyorum ve 85 TL ödüyorum, turknet kullanıyorum.
Nasıl oluyor?
Paketiniz kaç Mbps?
Evet doğru, 81 Mbps 75 TL.
Engelli indirimi var.

Vallaha reis ben Vodafone kullanıyorum şuan yan binanın alt yapısından en fazla 3 dk dayanıyo.İnternet ping yükseliyo düşüyor bir de bı tek ben giriyorum.(ping 700e çıktığı oluyor)

Geri
Yukarı