TurkNet'in verdiğinden başka modem kullanılır mı?

Trakyacuss

Hectopat
TurkNet'in verdiği modem yerine başka modem kullanabiliyor muyum? 100Mbit Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Harici modem alırken dikkat etmem gereken özellik var mı? Kendi modemini kullanmayı yapan var mı? İmkan var çünkü.

Kablolu kullanımda modem kalitesi önemli mi? Ping, stabilite ve sinyal sabitliği gibi konularda.

Neden kullanılmasın?
Eğer daha iyi modeminiz varsa veya sorun yaşıyorsanız başka kullanabilirsiniz.

Evet kullanılabiliyor.
Bizim vardıda sıkıntılıydı. İnternete biri bağlanınca modem kendini resetliyordu. Mecburen TurkNet'den aldık modemi. 350 TL az bir miktar değil ama değiyor. Çekim alanı çok iyi.

Evet kullanılabiliyor.
Bizim vardıda sıkıntılıydı. İnternete biri bağlanınca modem kendini resetliyordu. Mecburen TurkNet'den aldık modemi. 350 TL az bir miktar değil ama değiyor. Çekim alanı çok iyi.

TurkNet'in mi modemi iyi hangi modem ve model no lu internetiniz var. Oyunlarda ping ve stabiliteniz nasıl.

TurkNet'in verdiği modem yerine başka modem kullanabiliyor muyum? 100Mbit Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Harici modem alırken dikkat etmem gereken özellik var mı? Kendi modemini kullanmayı yapan var mı? İmkan var çünkü.

Kablolu kullanımda modem kalitesi önemli mi? Ping, stabilite ve sinyal sabitliği gibi konularda.

İstediğiniz kullanabilirsiniz önemli olan DSL kablosu.

Hortlatıyorum ama geçen aradığımda kullanılmadığını söylediler ve bana da çok mantıksız geldi. Elimde de TP-Link VR600 var ama bir türlü kurulumu yapamadım.

Tabii ki kullanılır, hatta operatörlerin verdiği modemler piyasaya göre peformans bakımından biraz aşağıdadır. Operatörün verdiğinden daha iyi bir modem ise hiç düşünmeden bağlayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı