Çözüldü TurkNet'in verdiği modemi değiştirdikten sonra kurulumda sorun yaşanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenalisen

Hectopat
Daha fazla  
1 seneyi aşkın süredir TurkNet 1000MBPS GigaFiber kullanıyorum ve verdikleri modem artık evdeki cihaz fazlalığından dolayı yetmemeye başladı. Modemi değiştirmeyi istiyorum.

Vermiş oldukları modem:

Kullanmak istediğim modem:

Farklı bir modem kurulumunda sorun yaşar mıyım? Neler yapmam gerekir?

Yardımlarınız için teşekkürler.

Çözüm
Kurulumda bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Normal bir modem kurulumu yapar gibi arayüze girip sana verdikleri kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra sorunsuz çalışıyor. Bir süre Gigafiber kullanırken Tenda'nın modemini kullanmıştım. Bir sorun yaşamadım.
Kurulumda bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Normal bir modem kurulumu yapar gibi arayüze girip sana verdikleri kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra sorunsuz çalışıyor. Bir süre Gigafiber kullanırken Tenda'nın modemini kullanmıştım. Bir sorun yaşamadım.

Çözüm
Teşekkür ederim bende farklı bir ayarı varmı sormak için konu açmıştım.

1 seneyi aşkın süredir TurkNet 1000MBPS GigaFiber kullanıyorum ve verdikleri modem artık evdeki cihaz fazlalığından dolayı yetmemeye başladı. Modemi değiştirmeyi istiyorum.

Vermiş oldukları modem:

Kullanmak istediğim modem:

Farklı bir modem kurulumunda sorun yaşar mıyım? Neler yapmam gerekir?

Yardımlarınız için teşekkürler.
TurkNet'in size verdiği kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz gerekir. Sonrasında yeni modeminiz interneti vermeye başlayacaktır. Dilerseniz TurkNet'ten destek alabilirsiniz. Ben sizin için bu mesajla TurkNet Destek ekibinin Technopat Sosyal hesaplarını etiketliyorum.
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı