TurkNet'te kalınılır mı?

Peki zam yapılmayacak deyip yaptığınız zam olayına ne diyeceksiniz?

Katılıyorum, ekonomik sorunlardan hepimiz haberdarız fakat söz veriliyorsa da tutulması gerekiyor.

Taahhüdü devam eden pakete zam gelmesi çok saçma değil mi ya. Ben 2021 yaz ayından beri Superonline kullanıyorum zam gelmedi bana.

Minimum oranda mı? %60 oranında zam yapılmış ve bunu minimum olarak mı tanımlıyorsunuz? Peki zam yapılmayacak deyip yaptığınız zam olayına ne diyeceksiniz? Ya da birkaç ay sonra bir %40 daha zammın gelmeyeceğinin garantisi var mı?

Yayıncılara ya da sponsorluklara ayırdığınız kaynakları ekiplerinize ve hizmetinize ayırın derim. 2.5 aydır Gigafiber aktivasyonu yapamayan bir ekibiniz, saha çalışanlarınız var. Dünya hızında interneti kağnı hızında mı getirerek en iyisi olacaksınız?
Merhaba, 1 Mart - 1 Mayıs 2022 tarih aralığında abonelik başlatan yeni kullanıcılarımıza sabit fiyat garantisi sözünü verdik. Söz verdiğimiz gibi fiyatlarında değişiklik yapmadık.

Merhaba, mevcut ekonomik ve piyasa koşulları göz önüne alınarak bir fiyat değişikliği yapmamız gerekti. Biz yine bu değişikliği de en minimum oranda yapmak için çabaladık. Dilerseniz 199,90 TL üzerinden 10 aylık fatura tutarı peşin veya taksitle ödeyerek 10 ay sabit fiyat kampanyamıza katılabilirsiniz 🌼
Kaç taksit oluyor?

Ben haziran ayına kadar peşin ödemiştim 139x10 du galiba..
Artık taahhüt yok kelimesi avantaj olmaktan çıktı yılda 3 defa zam olacaksa 24 ay sabit fiyatla taahhüt vermek çok daha mantıklı..

Türkiye'deki döviz kuru şu haldeyken adamların zam yapmasına lafım yok. Zamlarını yapsınlar fiyat ne olursa olsun yeter ki beni VDSL derdinden kurtarsınlar. Altyapılarını geliştirsinler.

Türkiye'deki döviz kuru şu haldeyken adamların zam yapmasına lafım yok. Zamlarını yapsınlar fiyat ne olursa olsun yeter ki beni VDSL derdinden kurtarsınlar. Altyapılarını geliştirsinler.
Merhaba, altyapı çalışmalarımız her bölge için devam etmektedir.

Kaç taksit oluyor?
Merhaba, taksit seçenekleri bankaya göre değişiklik göstermektedir.

Merhaba, mevcut ekonomik ve piyasa koşulları göz önüne alınarak bir fiyat değişikliği yapmamız gerekti. Biz yine bu değişikliği de en minimum oranda yapmak için çabaladık. Dilerseniz 199,90 TL üzerinden 10 aylık fatura tutarı peşin veya taksitle ödeyerek 10 ay sabit fiyat kampanyamıza katılabilirsiniz 🌼

Bencede ekonomik nedenlerden ötürü aynı paketi 160 TL'ye alacağım o zaman.
Ekonomi yüzünden TurkNet yaptı maalesef ya tüh.

Yeni konular

Geri
Yukarı