TurkNet'te yüksek ping

4-5 gün önce TurkNet'e geç yaptım Türk Telekom'dan. Türk Telekom'da acayip bir ping ve yavaşlık vardı. Biz de 100 megabitlik pakete geçiş yaptık. İlk 2 gün mükemmel internet sağlarken şu son günlerde 80 megabit download, 6 megabit upload alıyorum. Deste açmamıza rağmen herhangi bir çözüm sunmadılar. Bugün CS:GO girmek istedi canım. Yükledim, açtım ama o da nedir? Aman Allah'ım! 3000 ms testte ölçtüğü ping 24 gösteriyor. Kendi sitesi de değil test ettiğim site, herkesin ölçtüğü site. Minecraft gireyim. Hani kuzenimle yine uzun süre bağlantıdan iptal edildi diyor, oyuna giremiyorum. Valorant gireyim dedim, girmedi. Türk Telekom'a tonlarca para ödeyip bu hızı almamam indirirken iyi ama oyuna gelince hiçbir oyun Online oynanmıyor. Bunun çözümü var mıdır? Eğer çözümü yoksa iptal ettirip PC'yi satıp o parayla dağa çadır kurup kalacağım hayvanların içine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de nadiren pingler 300'lerde dolanıyor ama maximum 2 saat sürüyor. Böyle bir geçmeme durumunda servis sağlayıcınızı aramanız doğru olacaktır çünkü ping fiziksel bir sıkıntıdan olduğunu zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı