TurkNet'ten Netspeed'e geçerken modemi alıyorlar mı?

Hotchys

Kilopat
Daha fazla  
TurkNet'i Türk Telekom fiber altyapısı üzerinden kullanıyorum. Gelen zamdan dolayı Netspeed'e geçmek istiyorum fakat Netspeed'e geçerken modemi TurkNet'e verecek miyim yoksa kalacak mı? Bu arada Netspeed kodu olan varsa atabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'i Türk Telekom fiber altyapısı üzerinden kullanıyorum. Gelen zamdan dolayı Netspeed'e geçmek istiyorum fakat Netspeed'e geçerken modemi TurkNet'e verecek miyim yoksa kalacak mı? Bu arada Netspeed kodu olan varsa atabilir.

Fiber alt yapılarda modem altyapı firmasından size kiralanıyor.
Abonelik taşıma işlemi ile modemin sahipliği yeni firmaya geçmiş oluyor.(Fiber alt yapıdaki modemleri kastediyorum.)

Fiberde modemi alıyorlar diye biliyorum. Kuruluma gelecek olan ekip yeni cihaz getirir muhtemelen, öncekini de alırlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Fiber ise alırlar derken anlamadım?

Turk telekom alacak yani eski modemi doğru mudur?
Hayır Türk Telekom niye alsın modemini? Şuan modemi sen kimden kiraladıysan ona geri vereceksin. Sözleşmeni bilmiyor musun? Modemi kiraladın mı satın mı aldın? Yoksa modem sende zaten var mıydı? Modemin mülkiyeti sana aitse kimse alamaz.

Artı -1 Eksi
Hayır Türk Telekom niye alsın modemini? Şuan modemi sen kimden kiraladıysan ona geri vereceksin. Sözleşmeni bilmiyor musun? Modemi kiraladın mı satın mı aldın? Yoksa modem sende zaten var mıydı? Modemin mülkiyeti sana aitse kimse alamaz.
Yok modem benim değil Turk telekom modemi getirdi kuruluma geldiğinde.

Hayır operatör değişikliği yapacaksan modem sende kalacak. Sen sadece belgeleri imzala ve yolla hiçbir şeye karışmana gerek yok.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı