TurkNet'ten Superonline'a mı, TT'ye mi geçilmeli?

Eğer altyapından, kablolarından bir sıkıntın varsa yaşadığın sorun yine devam edecek değiştirirken bunları da göz önünde bulundur. Aynı şeyi ben de yaşadım ondan söylüyorum.

Turk Net ekiplerine iki fiber altyapı da mevcut bana Gigafiber paketi verebilir misiniz dedim şu an mevcut değil gibi gözüküyor ama talebini aldık dedi bir iki ay daha durup ona göre değiştireceğim galiba.Site yönetimine gigafiber evrakları da doldurtabilirim çabuk olması için.

TurkNet ekiplerine iki fiber altyapı da mevcut bana GigaFiber paketi verebilir misiniz dedim şu an mevcut değil gibi gözüküyor ama talebini aldık dedi bir iki ay daha durup ona göre değiştireceğim galiba. Site yönetimine GigaFiber evrakları da doldurtabilirim çabuk olması için.

Anladığım kadarı ile binanızda hem Superonline Fiber altyapısı hem de Türk Telekom Fiber altyapısı mevcut, siz şu an TurkNet'in 100 Mbps'lik Fiber paketini kullanıyorsunuz, o zaman aldığınız internette Türk Telekom altyapısından geliyordur.

Eğer sıkıntılarınız geçmez ise hiç TT ile filan uğraşmayın, Super Online fiber altyapısı üzerinden Millenicom'a başvurun, Taahhüt filan olmadığı için memnun kalmazsanız bile istediğiniz zaman çıkabilirsiniz, Super Online'a ya da Türk Telekom'a geçerseniz size en az 2 yıllık taahhüt imzalatıp 2 yıl boyunca bırakmazlar, memnun kalmazsanız da bir ton para ödetmeden bırakmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı