TurkTelekom 24 Mbps 106 TL değer mi?

Dustin

Hectopat
Merhabalar,

Sadece turktelekom altyapısı olan inşaatı yeni bitmiş bir binada oturuyorum. Haliyle TT'ye altyapı başvurusu yaptık ve fiber altyapı çekildi. Netspeed,Turknet gibi firmalar port yok gibi fiber ile alakası olmayan birşeyler saçmaladılar. Haliyle TT'ye muhtaç kaldık. Satış temsilcisini aradım vana birçok fiyat sundu en uygunu 24 MBPS olandı. Fiyatı haliyle çok uçuk geldi ve 24 ay taahhüt veriyorlar. Alternatif bir çözüm bulamaz miyiz ? Yoksa bağlamak zorunda mı kalacağım :/

Çözüm
Milenicom tt altyapısını kullanıyor. Üstelik fiberde onlardan daha iyi hizmeti daha iyi fiyata alırsın. Taahhüt de yok. Bakmadan geçme derim.
Kablonet'te 100 Mbps hızı 80-90 civarına bağlıyorlardı sanırım. Ben Kablonet Akıllı 100 Mbps kullanıyorum, 80 lira
Ben de bu paketi kullanıyorum, üstüne kablotv, modem kiralama ile birlikte 90 tlye geliyor. Gün içerisinde 100 mbps download 5 mbps upload, sadece saat 19.00 ile 24.00 arası 25 mbps download 2 mbps upload. Paketi herkese öneririm.

Arkadaşlar konuyu okudunuz nu gerçekten 😅 Benim derdim port olmamasından dolayı Turknet ve Netspeed firması bekletiyor. Ne kadar süreceği belli değil. Başka altyapi yok lütfen bu yazdıklarımı dikkate alarak cevaplar verin :(
Kablonet,Turkcell Superonline gibi yerlere başvursam altyapı çekilebilir mı?

Milenicom tt altyapısını kullanıyor. Üstelik fiberde onlardan daha iyi hizmeti daha iyi fiyata alırsın. Taahhüt de yok. Bakmadan geçme derim.

Çözüm

TT Fiber altyapı varsa Millenicom düşünebilirsiniz. Taahütsüz 94 lira 100 Mbps modem kirası dahil. Yine 79 liraya her şey dahil 35 Mbps verebiliyor yeter derseniz.
Şimdi aynı dili konuşuyoruz çok sağolun yarın bi arayıp konuşacağım,teşekkürler. Umarım port sorunu çıkarmazlar ben anlam veremiyorum TT port sorunu yok fiberde olmaz diyor Netspeed gibi firmalar port sorunu çıkarıyor..
411985

Whatsapp üzerinden 10 dakikalık bir görüşme ve onaylamam ile başvuru sürecim direkt olarak kuruluma geçmiş,en kısa sürede kuruluma geleceklerini söylediler. Inanılmaz bir hizmet umarım bağlantıda ve bağlantı süresince yaşanan sorunlarda da aynı hizmeti verirler. Başvuru bittikten sonrada buraya hız değerlerimi atacağım.

Paketim : Prestij Kampanyası(Taahutsuz Kurulumlu) | 100 Mbps'e kadar | Kotasız | Yalın Fiber V1 > 84,90+9 TL Modem ücreti

Son düzenleme:
Harika paket. İyi yapmışsın. Ben de de fiber altyapı var. ve 35 mps lik paketi kullanıyorum. Tam 1 yıl oldu çok memnunum. Ping 6-7 civarında. Ve 35 mps altına çok çok nadir düşmüşümdür. Senin de altyapı iyi olduğundan memnun kalacağını düşünüyorum.

Harika paket. İyi yapmışsın. Ben de de fiber altyapı var. ve 35 mps lik paketi kullanıyorum. Tam 1 yıl oldu çok memnunum. Ping 6-7 civarında. Ve 35 mps altına çok çok nadir düşmüşümdür. Senin de altyapı iyi olduğundan memnun kalacağını düşünüyorum.
Bakalım şebeke sorunu nedeniyle ilk başvurum iptal edildi. Sonrasında tekrar başvuru için aradılar daha detaylı bakıp çözüme ulaştırmak için falan filan 2. kez başvurum alındı. Kadın zaten altyapımı öve öve bitiremedi. Verilen hızı alıcaksınız,Turkiye'nin en iyi altyapılarından falan baya konuştu:D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı