TurkTelekom Magnet modem ile Valorant'ta ping çıkıyor

İşletim sistemi
Windows 11

efelethall

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB GSKİLLS
Ekran kartı
RX570 4GB
Anakart
B450M H
İşlemci
RYZEN 5 2500X
Merhaba, kısaca özet geçeceğim: Bulunduğum yerde altyapı olmadığından herhangi bir internet bağlatamadık başvurduk vs. sonuç daha yok bende.
Araştırdım altyapısız internet olarak Türk Telekom'un magnet modemini almaya karar verdik aldık her şey iyi 100Mbps hız 55 upload vs fakat Valorant oynarken 20 ping bir sorun yok ama round sırasında öldüğümde pingim çıkıyor yani kısaca öldüğüm zaman pingim 100-140-80-90 gibi dalgalanıyor. Round bitiyor ve tekrar 20 oluyor, bu neden oluyor bilen bir yardım edebilir mi? 2 aydır böyle CS2 oynuyorum böyle bir sorun yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kısaca özet geçeceğim: Bulunduğum yerde altyapı olmadığından herhangi bir internet bağlatamadık başvurduk vs. sonuç daha yok bende.
Araştırdım altyapısız internet olarak Türk Telekom'un magnet modemini almaya karar verdik aldık her şey iyi 100Mbps hız 55 upload vs fakat Valorant oynarken 20 ping bir sorun yok ama round sırasında öldüğümde pingim çıkıyor yani kısaca öldüğüm zaman pingim 100-140-80-90 gibi dalgalanıyor. Round bitiyor ve tekrar 20 oluyor, bu neden oluyor bilen bir yardım edebilir mi? 2 aydır böyle CS2 oynuyorum böyle bir sorun yok
Hocam ben de yeni magnet kullanıcısıyım.Senin magnette 100 mbps hız alman imkansız bişe.Bir yanlışin olmalı.55 upload alman da imkansız.Gelelim sorununa aynı sorunu ben de yaşıyorum.Ne yaptıysam çözemedim.Valorantta round başlarında 30 pingim gayet iyi giderken ölünce birden fırlıyor.Ve dalgalanıyor ping.Bu sebepten dolayı sinir krizi geçirmek üzereyim.Oturduğum yerde internet altyapısı mevcut değil ama benim gibi valorant bağımlısı birisi olarak oyundan keyf almamaya başladım.zaman geçmiyor internetsiz.Ne yapacağım bilmiyorum.Bütün ping düşürme videolarını izledim bir türlü çözemedim.Muhtemelen sinyali sim karttan aldığı için bu ping dalgalanmaları yaşıyoruz.Bunun da bi çaresi yok sanırım.Olur da bulursan mutlaka buraya yazar mısın ?

Yeni konular

Geri
Yukarı