Tuşlara ses atamak

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
MP3 tarzı kısa ses dosyalarım var. Discord'da konuşurken bir tuşa basınca o sesin mikrofondan gitmesini istiyorum. Hangi program ile tuşlara ses atayabilirim?

Soundpad.

Voicemod yükledim ses değiştirmek için. İkisi birbiri ile sorun çıkarır mı veya Voicemod'da ses atama var mı? Bir de demosu da iş görür mü hocam 1 günlük kullanacağım da 10 TL yok Steam'de.

Yukarıda belirtildiği gibi Soundpad programı işinizi görecektir. Okuduğum bazı kullanıcı deneyimlerinde programın bilgisayar sesini kıstığı ve kaldırınca da bu durumun devam ettiği yönündeydi. İncelemenizde fayda var.

Yukarıda belirtildiği gibi Soundpad programı işinizi görecektir. Okuduğum bazı kullanıcı deneyimlerinde programın bilgisayar sesini kıstığı ve kaldırınca da bu durumun devam ettiği yönündeydi. İncelemenizde fayda var.

Kaldırınca nasıl oluyor anlamadım? Ses driverını silip yükleyince değişir bence çok önemli değil. Voicemod ile uyumsuzluk çıkarır mı hocam aynı anda kullanmam gerek ikisini de?

Kaldırınca nasıl oluyor anlamadım? Ses driverını silip yükleyince değişir bence çok önemli değil. Voicemod ile uyumsuzluk çıkarır mı hocam aynı anda kullanmam gerek ikisini de?
Maalesef bu konu hakkında net bir bilgim yok. İkisini de mikrofona yönlendirdiği için aynı anda kullanamamanız olası.

Yeni konular

Geri
Yukarı