Tuşlu telefona oyun nasıl yüklenir?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Eskiden tuşlu telefonlarda oynadığımız oyunları ben eski bir tuşlu telefona indirip oynamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Nereden güvenli ve virüssüz bir şekilde indirebilirim?

Merhaba. Eskiden tuşlu telefonlarda oynadığımız oyunları ben eski bir tuşlu telefona indirip oynamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Nereden güvenli ve virüssüz bir şekilde indirebilirim?

Onun indirme uygulaması vardı herhalde ayarlardada olabilir bir de tuşlu telefona nasıl virüs bulaşacak merak ettim😂

Symbian cihaz ise .sis veya .jar uzantısına sahip oyunları cihazının ekran çözünürlüğüne göre indirip cihazının hafızasına atacaksın. Daha sonra cihazdan dosya yöneticisi ile bu dosyaları çalıştırıp kuracaksın.

Java cihaz ise .jar dosyalarını cihaza atacaksın sonra direkt seçip oynamaya başlayacaksın.

Nokia C2-01 telefon vardı. Oyun ismi yazar ardından jar yazıp rastgele sitelerden oyun indirirdim. 1 Mb lık oyunlar çok güzel gelirdi gözüme. Age of empires olsun şehir kurma oyunları olurdu. Hatta bir ara CS indirdim. Arkadaşta da aynı model telefon vardı kuruyorduk karşılıklı oynuyorduk bazen bot bile atıyorduk. Pes atıyorduk karşılıklı. Bluetooth ile bağlıyorduk telefonları birbirine. Ne günlerdi be. İyi sosyaller herkese.

Nokia C2-01 telefon vardı. Oyun ismi yazar ardından jar yazıp rastgele sitelerden oyun indirirdim. 1 Mb lık oyunlar çok güzel gelirdi gözüme. Age of empires olsun şehir kurma oyunları olurdu. Hatta bir ara CS indirdim. Arkadaşta da aynı model telefon vardı kuruyorduk karşılıklı oynuyorduk bazen bot bile atıyorduk. Pes atıyorduk karşılıklı. Bluetooth ile bağlıyorduk telefonları birbirine. Ne günlerdi be. İyi sosyaller herkese.
Real Football oynaması çok zevkliydi.

Onun indirme uygulaması vardı herhalde ayarlardada olabilir bir de tuşlu telefona nasıl virüs bulaşacak merak ettim😂

Android telefonuma dosya şeklinde indirip tuşlu telefona Bluetooth ile atmayı düşünüyordum Android telefona bulaşır diye dedim.

Modeli söyleyebilir misiniz?

Hocam modelini tam bilmiyorum ama diamond rush gibi oyunlar var içinde başka oyunlarda denemek istiyorum.

Nokia C2-01 telefon vardı. Oyun ismi yazar ardından jar yazıp rastgele sitelerden oyun indirirdim. 1 MB'lık oyunlar çok güzel gelirdi gözüme. Age of Empires olsun şehir kurma oyunları olurdu. Hatta bir ara CS indirdim. Arkadaşta da aynı model telefon vardı kuruyorduk karşılıklı oynuyorduk bazen bot bile atıyorduk. Pes atıyorduk karşılıklı. Bluetooth ile bağlıyorduk telefonları birbirine. Ne günlerdi be. İyi sosyaller herkese.

Bende aynı şekilde hocam :D Rally3D oynardık karşılıklı yarış yapıyorduk. Nostalji yapmak için indirmeyi istiyorum.

Geri
Yukarı