Tuşlu telefonumu kaybettim

Akif Ertaş

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Nokia 6300 vardı. İçinde SIM takılıydı ancak telefon kapalı olduğundan çaldıramıyorum(herhalde şarj bitmiş olmalı). Telefonu en son evden çıkarken yanıma aldım 500 metre bankamatiğe motorla gittim geri dönerken yürüyerek döndüm. Eve gelince var mıydı yok muydu bilmiyorum bankamatiğe gittiğimde saat 04.30'du telefonu kaybettiğimi anladığımda 23.45'ti. Bir tek telefon kapalı olduğunda alarm çalabildiğinden saat 08.00'de alarm çalıyor başka hiçbir şekilde ulaşmayı bilmiyorum çözüm fikir vb. önerilerini bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Caillou yöntemini(geçmişi hatırlamaya çalışmak) denedim. İşe yaramadı bu sefer.

Dışarıda unuttuysan çoluk çocuk alıp telefona fetiş testi uygulayıp parçalama ihtimali var.
Eğer sizin için önemli bir telefonsa soğuk su içerbilirsin.
Evindeyse elbet bir gün ortaya çıkar.

İlk oparatörünü araman gerekiyordu sim kartı kapattır.

Telefon numaran ile kayıtlı üyeliklerin sosyal medya oyun platformlari mail hesapların çalınır.

Ulan şeyden korkuyorum 3 sene önce banka kartımı kaybettim bulamadım yeni kart istedim oda pandemi zamanına denk geldiği için 3 ay bekledim sonra bir gün bornozun cebinden çıktı.

Ne yazık ki IMEI numarasını bilmiyorsan yapabilecek bir şey yoktur. Ama biliyorsan polise gidip telefonu bulma şansı bulabilirsin.

Geri
Yukarı