Tutanak tutulmuş birisi polis olabilir mi?

Olabilirsin. Kendi mezun olduğum liseyi baz olarak söylüyorum bunu. Her sene sonunda hakkında tutanak tutulan, disiplin cezası almış kişilerin ceza geçmişlerini okul temizliyordu mezun olurken. Lisede böyleyse ortaokulda kesin temizliyorlardır.

8.Sınıfta kapı kıran bir arkadaşımız vardı. Tuvaletlerde sağlam kapı yoktu gelen geçen içeriyi görüyordu hiçbir sıkıntı olmadı yani okulu yaksan dahi ortaokulda pek bir şey olmaz. Lisede'de uzaklaştırma almadığın sürece bir şey olacağını zannetmiyorum hepsi müdürlere bağlı.

8.Sınıfta kapı kıran bir arkadaşımız vardı. Tuvaletlerde sağlam kapı yoktu gelen geçen içeriyi görüyordu hiçbir sıkıntı olmadı yani okulu yaksan dahi ortaokulda pek bir şey olmaz. Lisede'de uzaklaştırma almadığın sürece bir şey olacağını zannetmiyorum hepsi müdürlere bağlı.

Bu konuya pek hakim değilim detaylı bilgi için PMYO giriş ve başvuru şartlarını okuman bizim söylediklerimizden daha çok aydınlatacaktır seni ancak bildiğim kadarıyla başvurmanı engelleyecek tek husus tastikname almış olman.

O benim'de başıma geldi kapının demirini'de pencereden atmıştım birinin kafasına gelse ölürdü muhtemelen bir şey demedi müdür.

Bir polis olarak söyleyeyim kardeşim benim de lisede disipline gitmişliğim var. Adli olay dışında ( dışarıda herhangi bir yaralamalı kavga, darp, gasp , hırsızlık, yüz kızartıcı suç vs. ) işlememişsen herhangi birşey olmaz. Başarılar :)

O benim'de başıma geldi kapının demirini'de pencereden atmıştım birinin kafasına gelse ölürdü muhtemelen bir şey demedi müdür.
İnadına da kağıt gibi ince kapı takıyorlar uzun eşşek oynarken bile hasar görüyordu kapı. Kaç kez uyardık ama nafile. Kafa atarak kapıyı kırıyor en üstteki demiriyle de barfiks çekiyor 😀 Tuhaf biriydi.

@dermeister Hocam polis olmak isteyen ben değilim öneriyi konu sahibine yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı