Tutanak yemek

Conia

Zeptopat
Daha fazla  
Ben pansiyonda kalıyorum lise öğrencisyim. Normalde MEB'in disiplin yönetmeliğinde olmayan ama pansiyon müdürünün koyduğu kurallardan birini istemeden çiğnedim ve bana tutanak tutabilir (tutanak tutmayı çok sever kendileri) eğer bana tutanak tutarsa bu ileride başıma iş açar mı? (hukuk okumak istiyorum)

Hiç bir şey olmaz rahat ol. Çoğu tutanak işlenmiyor bile, göz korkutma amaçlı tutuyorlar.

Şu forumda tutanak yemeyen kişi sayısı daha azdır. Hangisinin kariyerine etki etmiş şahsen ben görmedim.

Neyin tutanağını tutuyorlar merak ettim.
Ya abi aşırı saçma bir sebepten dolayı aslında. Ben sosyal bilimler okuyorum ama ihl pansiyonunda kalıyorum kendi okulumda pansiyon yok. Bu ihl sırf İmamHatip olduğu için katı kuralları var. Daha yazdığım konuda tutanak Yemedim. Olay da şu pansiyonun penceresinden aşağıdaki yabancı biriyle gece vakti konuşmam. Hoca bu konuda uyarmıştı ama benim konuşmam gerekti. Birkaç öğrenci dışında kimse görmedi ama merak ettim tutanak yersem ne olur diye. Olay bundan ibaret çok saçma

Ben pansiyonda kalıyorum lise öğrencisyim. Normalde MEB'in disiplin yönetmeliğinde olmayan ama pansiyon müdürünün koyduğu kurallardan birini istemeden çiğnedim ve bana tutanak tutabilir (tutanak tutmayı çok sever kendileri) eğer bana tutanak tutarsa bu ileride başıma iş açar mı? (hukuk okumak istiyorum)
Mozambik'te her şey mümkün.

Ya abi aşırı saçma bir sebepten dolayı aslında. Ben sosyal bilimler okuyorum ama ihl pansiyonunda kalıyorum kendi okulumda pansiyon yok. Bu ihl sırf imam hatip olduğu için katı kuralları var. Daha yazdığım konuda tutanak yemedim. Olay da şu pansiyonun penceresinden aşağıdaki yabancı biriyle gece vakti konuşmam. Hoca bu konuda uyarmıştı ama benim konuşmam gerekti. Birkaç öğrenci dışında kimse görmedi ama merak ettim tutanak yersem ne olur diye. Olay bundan ibaret çok saçma

Duyanların arasında inek öğrenci yoksa kimse şikayet etmez merak etme.

Geri
Yukarı