Tuvalet yaparken kan da gelmesi

Arkadaşlar merhaba, 15 yaşındayım ve bugün boşalım yapmak için lavaboya girdiğimda k@k@nın kanla birlikte geldiğini gördüm. Sonra ise kanama biraz daha devam etti. Neden böyle olduğunu bilen varsa diyebilir mi?

Basur olabilir hocam bende yaşadım 2-3 sene önce iç hemoroid teşhisi konuldu ilk başta ilaç ile ishal olmanız sağlanıyor ve 1 gün boyunca yemek yemiyorsunuz sadece sıvı tüketiyorsunuz o 2 Gece'de makatınıza 2 adet 1 krem bir de neydi unuttum hatırlamıyorum ve kolonoskopi yapılıyor kontrol ediliyor ne olduğu yüksek ihtimallede basurdur.

Acik 7/24 açık
Hocam son 2 3 haftadır Acil'ler ne durumda biliyor musunuz? Şu an enerji içeceği ve vitamin içerek ayakta duruyorum gitsem serum istesem başka hastahaneye git diyecekler.

Arkadaşlar merhaba, 15 yaşındayım ve bugün boşalım yapmak için lavaboya girdiğimda k@k@nın kanla birlikte geldiğini gördüm. Sonra ise kanama biraz daha devam etti. Neden böyle olduğunu bilen varsa diyebilir mi?

Hocam önce sakin olun basur olabilirde olmayabilirde eğer birkaç gündür fazla sıvı tüketmediyseniz dışkınız sertleşir ve anüs çevresini yırtar ve kanama olur bu tek seferlikse sorun yoktur büyük ihtimalle ama devam ederse basur riski vardır (siz yine de bir doktora görüşün)

Geçmiş olsun hocam. Büyük ihtimal anal fissür gibi duruyor. Yani bir nevi çatlak. Dışkılama sırasında ıkınma, zorlama,vs sonucunda oluşur. Ayrıca kan toplanıp o da boşalmış olabilir. Endişe etmeyin. En yakın zamana genel cerrahi bölümüne randevu alıp muayene olun ve internette hastalık araştırmayın. Allah şifa versin.

3 4 gün önce arkadaşım başka hastaneye yollandı bildiğin x hastahane boşmuş gidin siz dediler şu an ölü gibi yaşamak o sırayı çekmekten daha iyi.

Aynı durum bende de var. Çevreme danıştığımda asitli, acı ve baharatlı şeyler yemememi söylediler. En yakın zamanda doktora gideceğim bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı