Tuvalette/Banyoda Aklımıza Gelen Garip Düşünceler

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Banyonun kovasının suyunun dolmasını beklerken düşünen adam gibi oluyorum. Su dolduktan sonra bile rahat bi 10 dakika su dökünüyorum garip düşünceler içerisinde. Veya tuvalette işim bitse bile ( :D ) ayaklarım uyuşana kadar saçma sapan düşünceler, kavga da sokamadığım laflar falan geliyor. Sonradan keşke şunu şöyle söyleseydim falan diye... Çok mu garibim yoksa var mı benden başka ?

Banyonun kovasının suyunun dolmasını beklerken düşünen adam gibi oluyorum. Su dolduktan sonra bile rahat bi 10 dakika su dökünüyorum garip düşünceler içerisinde. Veya tuvalette işim bitse bile ( :D ) ayaklarım uyuşana kadar saçma sapan düşünceler, kavga da sokamadığım laflar falan geliyor. Sonradan keşke şunu şöyle söyleseydim falan diye... Çok mu garibim yoksa var mı benden başka ?
Yalnız değilmişim cidden o su sesinden dolayı kesinlikle derin düşüncelere itiyor insanı :D

Ben duş alırken şarkı söylerim tuvaletimi yaparken 9GAG'de dolaşırım. Ben farklı oluyorum o zaman. :D O derin düşünceler yatağa yattığımda geliyor, sınav da yaklaştı uyuyamıyorum bayadır.

Düşünce gelmiyor da değişik oluyorum bir.

Dans etmekten nefret eden ben niyeyse çıplaklıktan mıdır nedir dans etmeye başlıyorum. Böyle saçma sapan bir dans ama ediyorum. Sonra birisi görse rezil olurum deyip bırakıyorum.

Antik Roma'da bile devlet adamları, devlet meselelerini ya yürüyerek ya da tuvalette konuşuyorlarmış. Ayrıca tuvalette veya banyoda beynin daha yaratıcı ve aktif çalıştığını gösteren bilimsel çalışmalar bile var. :)

Yalnız değilsin. Gece uyumadan önce, kaçarken ve tuvalette hep bir sorgulama isteği garip düşünceler. Özellikle "kavga da sokamadığım laflar" ve olası bir münakaşada kavgada söylemem gerekenler. Gelecek planlı düşünüyorum. :ROFL:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı