TV box önerisi

karşılaştırdığım zaman botech usb,cpu olarak daha üstün, ve botech'de ethernet girişi bulunmakta, gpu tarafında ise neredeyse eşitler diyebilirim, bir yandan da xiaomi kalitesi var kararsız kaldım.
Merhaba ne aldınız ? ve aldığınızdan Memnun kaldınız mı ? Bilgilendirir misiniz aldığınız ürünü

Merhaba, botech wzone satın aldım, son derece kaliteli ama dışarıdan ekstra hafıza kartı ya da USB bellek olursa daha sağlıklı olacaktır, oyun oynamıyorum denemedim sadece film ve YouTube için kullanıyorum, öneririm.

Merhaba, botech wzone satın aldım, son derece kaliteli ama dışarıdan ekstra hafıza kartı ya da USB bellek olursa daha sağlıklı olacaktır, oyun oynamıyorum denemedim sadece film ve YouTube için kullanıyorum, öneririm.

Çok teşekkür ederim ben de onu sipariş vereceğim sanırım mesela neden hiremco X6 tercih etmediniz?

Çok teşekkür ederim ben de onu sipariş vereceğim sanırım mesela neden hiremco X6 tercih etmediniz?
Ben aldığım zaman arada fiyat farkı vardı, botech bu kadar pahalanmamıştı. Hatırladığım kadarıyla bazı uygulamalarda lisansından dolayı 4K vermiyordu.

Geri
Yukarı