TV box önerisi

Ne farkı var ikisinin arasında?
Performans olarak bir değişiklik varmı yoksa sadece tasarım mı farklı?

Box olanın donanımı daha iyi, artı oyun vs oynayacaksanız Gamepad ya da klavye mouse bağlayarak daha iyi performans verir hem işlemcisi daha iyi hem soğutma performansı daha iyi olur.

Görünüm olarak cihazlar aşağıdaki şekilde:

Ben 2 yıl TV stick kullandim cihazda aşırı bir yorulma yoktu. Elektrik dalganmasi yüzünden bozuldu şuan Tv box 2.nesil kullanıyorum.

Box olanın donanımı daha iyi, artı oyun vs oynayacaksanız Gamepad ya da klavye mouse bağlayarak daha iyi performans verir hem işlemcisi daha iyi hem soğutma performansı daha iyi olur.

Görünüm olarak cihazlar aşağıdaki şekilde:

Box olanı alayım ozaman daha performanslı ise.
Isınma sorunu oluyormu peki hocam?
Birde kalitelidir değil mi yani 1-2 kullandıktan sonra bozulmaz?

Xiaomi tvboxların yeni versiyonu ne zaman gelir? Çin'de beyaz kutulu yeni bir seri çıkarmışlardı. Global'e gelecekti ama daha gelmedi sanırım. Bir ihtimal onu bekleyebilirsiniz... Rami falan yüksekti.

Eğer bütçem var diyorsanız daha iyi cihazlarda var tabi ama kullanım senaryonuzu düşünce gerek yok. Paylaştığımız cihazlar işinizi görür. Eğer internete wifi üzerinden değil de Ethernet'le bağlanmak istiyorsanız Next Start 4K cihazını da listenize alabilirsiniz

Box olanı alayım ozaman daha performanslı ise.
Isınma sorunu oluyormu peki hocam?
Birde kalitelidir değil mi yani 1-2 kullandıktan sonra bozulmaz?

Hocam 1-2 kullanmada niye bozulsun :) Ama bu cihazlara bilgisayar muamelesi yapmayın öyle bir beklentiniz olmasın. Yapacaklarınız sınırlı yani.

Eğer bütçem var diyorsanız daha iyi cihazlarda var tabi ama kullanım senaryonuzu düşünce gerek yok. Paylaştığımız cihazlar işinizi görür. Eğer internete wifi üzerinden değil de Ethernet'le bağlanmak istiyorsanız Next Start 4K cihazını da listenize alabilirsiniz

Telefonumdan alacağım interneti,bir sorun olurmu kullanımda?

Yeni konular

Geri
Yukarı